CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Samsung predstavuje príslušenstvo pre smartfóny z rodiny Galaxy S21 5G

Tlačové správy
0

V ponuke sú okrem klasických aj tri nové puzdrá.

Samsung Electronics predstavuje príslušenstvo pre svoje najnovšie smartfóny z rodiny Galaxy S21 5G. Do ponuky, vzhľadom na podporu pera S Pen, zaradil aj dve nové puzdrá pre Galaxy S21 Ultra 5G. Majiteľ Galaxy S21 5G tak má na výber z deviatich puzdier a majitelia Galaxy S21+ 5G a Galaxy S21 Ultra 5G až z desiatich.

Flipové puzdro LED View

Vďaka veľkému LED displeju na puzdre môžete ľahko sledovať a prispôsobovať ikony notifikácií, ovládať hudbu a hovory bez jeho otvárania. Chráni váš telefón zo všetkých strán a dokonca má antimikrobiálny povlak. Platobné karty a doklady môžete nosiť so sebou vo vnútornom vrecku. Na výber máte pri modeloch Galaxy S21 5G a S21+ 5G čiernu, fialovú, ružovú a svetlo šedú farbu, pri modeli S21 Ultra 5G čiernu a svetlo šedú farbu. Odporúčaná maloobchodná cena flipového puzdra LED View je 64,90 €.

 

Flipové puzdro Clear View

Sofistikovaný dizajn krytu chráni telefón spredu aj zozadu a navyše má priehľadné okno, takže môžete ľahko skontrolovať upozornenia, odpovedať na hovory alebo pozastaviť hudbu – a to všetko bez dotyku na obrazovku. Zároveň je potiahnutý antimikrobiálnym povlakom pre ďalšiu ochranu. Na výber máte pri modeloch Galaxy S21 5G a S21+ 5G čiernu, fialovú, ružovú a svetlo šedú farbu, pri modeli S21 Ultra 5G čiernu a svetlo šedú farbu. Odporúčaná maloobchodná cena flipového puzdra LED View je 54,90 €.

Flipové puzdro Clear View s perom S Pen

Tento kryt s antimikrobiálnym povlakom chráni váš Galaxy S21 Ultra 5G zo všetkých strán, a vďaka praktickému držiaku máte pero S Pen, ktoré je súčasťou puzdra, pripravené vždy, keď ho potrebujete. Prostredníctvom okienka máte nad telefónom plnú kontrolu bez toho, aby ste sa dotkli obrazovky. V predaji je v čiernej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 94,90 €.

Kožený zadný kryt

Elegancia pravej európskej kože vytvára z puzdra dokonalý módny doplnok, ktorý vyniká svojím tenkým dizajnom. Je neuveriteľne mäkký a má pohodlné uchopenie. Je špeciálne navrhnutý tak, aby chránil zadný fotoaparát. K dispozícii je pre všetky tri modely v čiernej a hnedej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 49,90 €.

Silikónový zadný kryt

Elegantný na pohľad, jemný na dotyk. Matná povrchová úprava ponúka pohodlné uchopenie, zakrýva rohy a zadnú časť telefónu, čím zaisťuje ochranu a zároveň zachová jeho tenký dizajn. V ponuke je v čiernej, fialovej, ružovej a svetlo šedej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 29,90 €.

Silikónový zadný kryt s perom S Pen

Tento kryt na Galaxy S21 Ultra 5G s mäkkou textúrou, ktorá je príjemná na dotyk, sa pýši novým prírastkom ‒ perom S Pen, ktoré je súčasťou balenia. Obsahuje praktický držiak, takže máte S Pen vždy poruke, a zároveň chráni zadnú časť a rohy vášho Galaxy S21 Ultra 5G. K dispozícii je v čiernej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,90 €.

Zadný kryt s LED diódami

Dvojvrstvový elegantný dizajn so širokým LED displejom, ktorý si ľahko prispôsobíte textami, ikonami a animáciami tak, aby zodpovedal vašej nálade. Vyberte ikony, ktoré sa vám páčia, a zobrazia sa ako upozornenia na hovory a správy, takže môžete vždy sledovať, čo sa deje bez toho, aby ste museli otvárať puzdro. Zadný kryt s LED diódami je v dispozícii pre modely Galaxy S21 5G a S20+ 5G v bielej a fialovej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 54,90 €.

 

Ekologický zadný kryt z recyklovaného materiálu

Tento kryt je zahalený do úchvatného a udržateľného materiálu a je známy svojimi inovatívnymi technológiami. Jemné odtiene pozdvihnú váš štýl a puzdro zároveň zaistí dobré držanie vášho smartfónu Galaxy S21+ 5G. V predaji je vo fialovej a mentolovo šedej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 34,90 €.

 

Tvrdený ochranný zadný kryt so stojanom

Chráňte svoj telefón a vychutnajte si pohodlné hands-free sledovanie. Dva stojany podopierajú váš telefón v 45° alebo 60° uhle a sú odpojiteľné bez použitia tlaku, čo bráni ich zlomeniu. K dispozícii je pre všetky tri modeli v čiernej a striebornej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 34,90 €.

 

Priehľadný zadný kryt so stojanom

Užite si pohľad nielen na farbu svojho telefónu, ale aj na jeho displej. Čelná strana priehľadného krytu a pevná zadná PC strana chránia váš telefón počas podopierania a nastavovania preferovaného pozorovacieho uhla. Odporúčaná maloobchodná cena je 29,90 €.

 

Priehľadný ochranný kryt

Priehľadný a odolný kryt vám umožní predviesť farby z kolekcie Phantom podľa vášho výberu a po okrajoch má protišmykový vzor pre pevnejší úchop. K dispozícii je s čiernym alebo bielym okrajom. Odporúčaná maloobchodná cena je 34,90 €.

 

Priehľadný zadný kryt

Tento tenký, ale odolný obal chráni váš telefón pred poškodením a je dostatočne tenký na to, aby sa dal zasunúť do vrecka. A to všetko pri zachovaní krištáľovo čistej farby vášho telefónu. Odporúčaná maloobchodná cena je 19,90 €.

K novinkám z rodiny Galaxy S21 5G je možné si zaobstarať aj ďalšie príslušenstvo, ktoré vám ešte viac spríjemní ich používanie.

 

Pero S Pen

Ak sa vám nešťastnou náhodou podarí stratiť pero S Pen, môžete si ho opätovne dokúpiť. Pero S Pen s nízkym oneskorením ponúka prirodzený zážitok z písania a umožní vám ľahko si zapisovať a načrtávať svoje nápady. Jeho precízny hrot tiež uľahčuje editáciu a jemné dolaďovanie záberov vášho najnovšieho videa. Odporúčaná maloobchodná cena je 39,90 €.

 

Napájací adaptér s rýchlonabíjaním (25 W)

Jednoducho pripojte smartfón z rodiny Galaxy S21 5G a zapojte adaptér s koncovkou USB-C, aby ste získali dávku energie vďaka superrýchlemu nabíjaniu. V predaji je v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 29,90 €.

Bezdrôtová nabíjacia podložka

Tenké prevedenie bezdrôtovej nabíjačky uľahčuje doplnenie energie po celý deň. Nechajte svoje obľúbené zariadenia vo svojich puzdrách a nabíjajte ich batériu vďaka 9 W rýchlemu nabíjaniu. Na plné nabitie vášho zariadenia vás upozorní vstavaná LED dióda. Bezdrôtová nabíjačka je k dispozícii v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 39,90 €.

 

Duálna bezdrôtová nabíjačka

Vďaka špeciálnemu miestu na hodinky Galaxy môžete súčasne nabíjať svoje hodinky a smartfón alebo svoje hodinky a slúchadlá. Vďaka rýchlemu 9 W nabíjaniu získate bleskové nabitie, a to aj v prípade, že je vaše zariadenie v puzdre. K dispozícii je v čiernej alebo bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 59,90 €.

 

Špičkové bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds Pro

Ak si chcete vychutnať špičkový hudobný zážitok s elegantným dizajnom zo svojho Galaxy S21 5G, siahnite po bezdrôtových slúchadlách Galaxy Buds Pro. Slúchadlá so „štupľovou“ konštrukciou sa vyznačujú vynikajúcim zvukom, špičkovou kvalitou hovorov, inteligentnou technológiou aktívneho potlačenia hluku (ANC) a bohatými možnosťami konektivity. Využijete ich tak aj s inými Galaxy zariadeniami. Galaxy Buds Pro sú v predaji od 29. januára 2021 v čiernej, striebornej a fialovej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 229 €.

 

Zobrazit Galériu

Samsung Electronics Co., Ltd.

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať