Serie A je späť: veľký návrat na obrazovky DIGI Sport

Tlačové správy
0

Slovak Telekom a DIGI Sport ohlasujú veľkú športovú akvizíciu na tri ďalšie ročníky!

Vysielanie DIGI Sport v blížiacej sa novej sezóne bude opäť bohatšie. Menoslov špičkových svetových futbalových súťaží rozšíri Serie A, ktorá sa vracia na obrazovky DIGI Sport po troch rokoch.

Hamšík, Škriniar a ďalší v boji o titul
Podarí sa hráčom Neapola, Interu Miláno, AC Miláno, AS Rím, Lazia, či niekoho iného zastaviť Juventus na ceste za ďalším scudettom? Alebo budú znova oslavovať priaznivci starej dámy?

Na svoje si prídu aj priaznivci slovenských a českých hráčov, ktorých by sa na talianskych trávnikoch mohlo objaviť až tucet.

České farby v Serii A by mali hájiť Patrik Schick, Jakub Jankto, Antonín Barák, Ladislav Krejčí, Martin Graiciar a Stefan Šimič, tie slovenské Milan Škriniar, Marek Hamšík, Norbert Gyömbér, Martin Valjent, David Hancko a Samuel Mráz. Navyše na svoju šancu čaká v juniorských tímoch aj viacero mladíkov.

Hamšík, Škriniar a ďalší v boji o titul
Radosť z najvyššej talianskej súťaže vo vysielaní DIGI Sport priznal aj generálny riaditeľ DIGI Slovakia Marcel Šatanek. "Osobne sa na návrat Serie A veľmi teším. Máme v nej tie najväčšie hviezdy ako Patrik Schick, Marek Hamšík, Milan Škriniar a navyše pribúdajú aj nové tváre."

Nová sezóna ponúkne obrovské množstvo zápletiek a rozhodne sa bude na čo pozerať. Pripravte sa na pravé futbalové šialenstvo. Najlepší svetový futbal na DIGI Sport odštartuje už v závere tohto leta!

Už o týždeň v stredu 11. júla o 13:00 má DIGI Sport pripravenú ďalšiu veľkú novinku vo svojom vysielaní! Buďte v obraze, sledujte DIGI Sport web a Facebook.

Zobrazit Galériu

Slovak Telekom, a.s.

Všetky autorove články
Telekom TV Digital dáta

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať