Samsung_03 Samsung_03 Samsung_03 Advertisement

Školenie ZyXEL: Choďte na to chytro

0

Spoločnosť ZyXEL si dlhodobo zakladá na preškolení a vzdelávaní svojich partnerov a odbornej aj laickej verejnosti. Pravidelne organizuje kurzy 3 úrovní, kde sa účastníci oboznamujú s novinkami a osvojujú si znalosti zo sveta sieťových riešení. Aktuálny zoznam termínov je k dispozícii na webových stránkach v sekcii Školenia a workshopy.

Za rok 2015 preškolil ZyXEL rekordných 951 partnerov.

Školenia

Reselleri a partneri spoločnosti ZyXEL majú možnosť ďalej sa vzdelávať a byť tak krok pred  konkurenciou. Certifikačné školenie možno vyberať z troch kategórií podľa vlastných priorít: firemné riešenia v oblasti bezdrôtových sietí (Wi-Fi), prepínače (Switch) alebo bezpečnosť sietí (Security). Certifikačný program je rozdelený do niekoľkých stupňov, v priebehu ktorých poskytujú odborníci ZyXEL komplexné informácie o produktoch, technickú teóriu aj praktické cvičenia.

Webináre

On-line webináre, realizované prostredníctvom portálu WebEx, sú dostupné pre desiatky partnerov z ČR aj SR naraz. Medzi ďalšie výhody patrí úspora času, nízke náklady a možnosť opätovného prehrania celého webinára na unikátnom odkaze URL. Interaktivitu medzi prihlásenými zvyšuje možnosť kladenia otázok cez on-line čet. Skúsenosti ukazujú, že účasť na webinároch je niekoľkonásobne vyššia než na bežných workshopoch, pričom obe formy kurzov poskytuje ZyXEL zadarmo.

Workshopy

Kurzy sa zameriavajú na praktické ukážky a príklady z IT praxe. V súčasnosti je dopyt najmä po riešeniach v oblasti bezdrôtových sietí (Wi-Fi), prepínačov (Switch) alebo bezpečnosti sietí (Security). Ponuka spoločnosti ZyXEL kopíruje tento dopyt a organizuje workshopy s kombináciou tém Wi-Fi/Security a Wi-Fi/Switch pre širšie spektrum záujemcov.

„Zúčastnili sme sa na workshope ZyXEL v Žiline 22. októbra 2015. Okrem toho, že to bolo veľmi poučné, záživné, bolo to aj veľmi hodnotné školenie, kde sme sa dozvedeli nové veci a staré zopakovali. Naozaj za seba môžem povedať iba samé chvály. Takisto sa mi potvrdilo, že komunikácia s vašou spoločnosťou je na najvyššej úrovni. Tak ako naši zákazníci aj my si zakladáme na vzťahoch, ktoré spolu máme. Preto nezabúdame, že firma, to nie je len biznis a peniaze, ale hlavne vzájomné vzťahy. S vašou spoločnosťou sme zatiaľ veľmi spokojní a pri voľbe kvalitnej sieťovej značky je to často práve ZyXEL.“

Zobrazit Galériu

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať