ACER_JUN23 ACER_JUN23 ACER_JUN23

Video: Slovak Telekom predstavil “superstore”. Boli sme pri tom

1

S návštevou mobilného operátora to bolo kedysi podobné ako so Slovenskou poštou. Nikomu sa tam príliš nechcelo, pretože predstava nekonečného posedávania či bezcieľneho prechádzania sa v neútulnej pobočke bola krajne nepríťažlivá. Našťastie na popísanie tejto situácie už bez problémov môžeme použiť minulý čas a na dnešnej tlačovej konferencii nás Slovak Telekom presvedčil, že úroveň a komfort kamennej predajne sa dá posunúť na úplne nový level.

Nový “superstore” - ako túto predajňu v OC Central môžeme bez okolkov nazvať - na prvý pohľad upúta prítomnosťou kaviarne Mood’s, ktorá ponúka okrem nápojov aj domáce sladké pečivo či nátierky. Oproti štandardu kávovarov na predajniach tento skok vpred rozhodne prekvapí. K pohodliu prispejú takisto štýlové sedačky a televízor s najväčšou uhlopriečkou akú ste kedy u operátora mohli vidieť.

Keďže deti sú ešte trochu náročnejšie na rozptýlenie počas čakania, tak im Telekom ponúka vlastný kútik na kreslenie aj s veselým tulivakom.

V zadnej časti predajne vás možno na chvíľu zaskočí netradičná aróma, na ktorú nie sme v priestoroch nákupných centier zvyknutí. Na svedomí ju má stena z živých rastlín, ktorá je v súčasnosti čím ďalej tým viac využívaným dizajnovým prvkom moderných interiérov. V predajni ju môžeme vidieť aj v rámci už spomínanej kaviarne Mood’s.

Ďalším netradičným prvkom, ktorý však človeku neudrie do oka hneď v prvom momente je tzv. “Genius bar” a transparentný sklad nachádzajúci sa hneď za chrbtom zamestnancov. Genius bar predstavujú stolíky pre predajcov po novom zoradené v jednom rade vedľa seba, čo môže prispieť k prehľadnosti celého priestoru. O tú sa pričinil aj presklenný sklad, ktorý zákazníkovi umožňuje vidieť stav skladových zásob a zároveň nepreruší kontakt s predajcom v prípade, že ten odíde po nejaké zariadenie.

Orientáciu medzi ponúkanými mobilnými zariadeniami uľahčia úplne nové okrúhle produktové stoly, ktoré reprezentujú osobitne každú ponúkanú značku. Zákazník tak má možnosť vidieť všetky produkty od značky Apple, Huawei či Samsung vždy na jednom mieste. Zmenou je, že pri zariadeniach nie sú uvedené ceny - o tých sa zákazník informuje, keď sa priamo presunie k predajcom. 

Ponuka sa však neobmedzuje iba na mobilné zariadenia či tablety. K dispozícii je tu celá škála príslušenstva či doplnkových produktov akými sú napríklad smart hodinky od značiek Garmin či Fitbit. Osobitnou službou je takisto servis mobilov na počkanie. Mnohí verní i noví zákazníci určite ocenia možnosť dať svetu najavo, že sú “Telekom positive” vďaka novej kolekcii tričiek, mikín, čiapok a iných produktov, ktoré je možné zakúpiť práve v tejto predajni. Vďaka dôrazu na príťažlivosť a komfort priestorov je návšteva tohto “Superstore” skutočne príjemnou záležitosťou a tak vás ani vysoké číslo na poradovom lístočku nevyvedie z miery. 

Zobrazit Galériu

Kristína Kešnerová

Všetky autorove články
Telekom Store

1 komentár

problem doby reakcia na: Slovak Telekom predstavil “superstore”. Boli sme pri tom

31.1.2018 10:01
"deti sú ešte trochu náročnejšie na rozptýlenie počas čakania" - problem nasej doby je v tom ze si myslim ze deti (a vo vseobecnosti ludia) chcu byt rozptylovani a potom sa cudujeme ze sa ludia spravaju ako keby nemysleli.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať