ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

Slovenská aplikácia WakesApp: Prvý reálny to-do messenger a to-do chat na svete

0

wakesapp2.jpg Ak často zabúdate na dôležité veci, možno vám pomôže aplikácia, na ktorej pracuje tím slovenských vývojárov. WakesApp poslúži ako náhrada za kalendár aj SMS. Aplikácia je dostupná zadarmo pre iOS aj Android. Je to prvý reálny to-do messenger alebo to-do chat na svete.

A ako to funguje? Ak poveríte nejakou úlohou, ktorú treba vykonať o niekoľko dní, napríklad svojho kamaráta či člena rodiny, pošlete mu v aplikácii pripomienku, ktorá sa mu objaví až v čase, keď je záležitosť práve aktuálna, a to v podobe SMS či e-mailu. Výhodné je, že druhá strana nemusí mať aplikáciu nainštalovanú.


Na rozdiel od bežných pripomienkovačov teda WakesApp umožňuje pripomínať úlohy nielen sebe, ale aj iným osobám. V aplikácii sú vopred nastavené časy pripomínania, napr. dnes, zajtra, tento týždeň, prípadne voliteľný dátum. Ak dostávate pripomienky vy, sú zoradené v schránke podľa dátumu, keď sa majú úlohy vykonať. K dispozícii je aj čet, aby ste sa v prípade nejakých komplikácií mohli dohodnúť s danou osobou o zmene termínu.


Aplikácia WakesApp je dostupná zadarmo, no v budúcnosti plánuje vývojársky tím pridať do nej aj špeciálne funkcie, ktoré budú spoplatnené. Ak budete mať napríklad úlohu kúpiť nejakú knihu, WakesApp vám to v spojení s geolokalizáciou pripomenie, ak práve pôjdete okolo kníhkupectva.

wakesapp.jpg

Hoci aplikácia je prvotne určená na súkromné použitie, uplatnenie by mohla nájsť aj vo firmách, kde by umožňovala načasovať rôzne úlohy.

WakesApp je už v App Store a verzia pre Android je už tiež dostupná na stiahnutie (ale na nej treba ešte popracovať :-)

Zdroj: wakesapp.com
startitup.sk

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať