SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Spoločnosť Lenovo otvorila na Slovensku nový showroom

Tlačové správy
0

Spoločnosť Lenovo ako najväčší výrobca výpočtovej techniky na svete je o krok bližšie ku svojim zákazníkom. V spolupráci so svojim partnerom, predajcom elektroniky Datacomp otvorila 23. februára nový a jediný oficiálny showroom Lenovo na Slovensku.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Najnovšie si tak záujemcovia môžu produkty značiek Lenovo a Motorola osobne vyskúšať a zakúpiť na adrese Jarabinková 8G v Bratislave. Zákazníkom showroom zároveň poslúži aj ako autorizovaný servis.  

,,Lenovo je jeden z mála výrobcov, ktorý reálne zbiera spätné väzby z trhu a prenáša to potom do svojich produktov a služieb. Tento showroom je pre nás dôležitým nástrojom, ako môžeme byť zákazníkom bližšie, načúvať im a vďaka tomu ešte viac skvalitňovať naše procesy.“, hovorí Vladimir Varzaly, Country Sales Manager Lenovo.

Na ploche 105 m2 je vystavených viac ako 70 produktov značiek Lenovo a Motorola. Okrem notebookov, desktopových počítačov, monitorov, tabletov a smartfónov sa tu nachádzajú aj kolaboračné systémy a široká ponuka príslušenstva ako sú myšky, klávesnice, okuliare, slúchadlá, tašky a batohy.

V showroome zákazníci nájdu všetky aktuálne novinky zo spotrebiteľského, biznisového a smartfónového portfólia. Tu si po predstavení na svetových veľtrhoch budú môcť ako prví vyskúšať novinky značiek ThinkPad, ThinkBook, Lenovo TAB, Legion, LOQ, Yoga, Motorola, Razr, Edge a ďalšie. Tie nájdu exkluzívne vždy najskôr v showroome, predtým než sa dostanú ďalej do distribučnej siete.

Spoločnosť Lenovo je známa svojou víziou „inteligentnejšie technológie pre všetkých“, ktorú  pretavuje do biznisu cez neustále inovácie špičkových riešení, produktov, služieb a softvéru, ktoré jednotlivci, komunity a firmy potrebujú k naplneniu svojho potenciálu.

O spoločnosti Lenovo

Lenovo je globálna technologická spoločnosť s príjmami 62 miliárd USD, ktorá sa nachádza na 217. mieste v rebríčku Fortune Global 500, zamestnáva 77 000 ľudí na celom svete a každý deň poskytuje služby miliónom zákazníkov na 180 trhoch. Spoločnosť Lenovo, ktorá sa zameriava na odvážnu víziu poskytovať inteligentnejšie technológie pre všetkých, nadviazala na svoj úspech najväčšej svetovej spoločnosti v oblasti osobných počítačov ďalšou expanziou do oblastí rastu, ktoré podporujú rozvoj technológií "nového IT" (klient, edge, cloud, sieť a inteligencia) vrátane serverov, úložísk, mobilných zariadení, softvéru, riešení a služieb. Táto transformácia spolu s inováciami spoločnosti Lenovo, ktoré menia svet, buduje inkluzívnejšiu, dôveryhodnejšiu a inteligentnejšiu budúcnosť pre každého a všade. Spoločnosť Lenovo je kótovaná na burze cenných papierov v Hongkongu pod názvom Lenovo Group Limited (HKSE: 992)(ADR: LNVGY). Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku https://www.lenovo.com, a prečítajte si najnovšie správy prostredníctvom nášho StoryHub.

 

 

Zobrazit Galériu

Lenovo

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať