SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Spoločnosť Tech Data bude distribútorom značky Axis Communications tiež na Slovensku

Tlačové správy
0

Spoločnosť Axis uzatvorila novú zmluvu so spoločnosťou Tech Data, popredným svetovým distribútorom v oblasti technológií novej generácie. Tech Data sa tak v Českej a novo aj v Slovenskej republike stáva autorizovaným distribútorom kompletného portfólia značky Axis – IP kamier, video enkoderov, sieťových video rekordérov a IP audio systémov.

Nová zmluva umožní spoločnosti Tech Data rozšíriť svoje portfólio koncových riešení v ČR a zahájiť distribúciu značky Axis na Slovensku. Axis Communications bude mať tiež možnosť využívať sklad spoločnosti Tech Data, ktorý ponúka optimálne podmienky pre potreby spoločnosti. 

„Sme veľmi radi, že si nás Axis vybral na rozvoj predaja ich riešení aj na slovenskom trhu,“ povedal Vít Vojtějšek, Product Marketing Director spoločnosti Tech Data. „Zázemie európskeho skladu a dobrý team odborníkov sa ukázali byť pre toto rozhodnutie kľúčové. Pevne veríme, že naše služby budú vítané všetkými slovenskými partnermi,“ dodal. Portfólio produktov spoločnosti Axis Communications a hladký priebeh spolupráce bude mať na starosti produktový manažér Petr Mašek.

„Spoločnosť Tech Data už bola našim distribútorom v ČR a máme s nimi skvelé skúsenosti, najmä vďaka centrálnemu skladu, výbornej podpore partnerov, dobrým dodacím podmienkam, finančnej podpore projektov a vďaka rýchlej odozve. Tešíme sa, že sa teraz spolupráca ešte rozrastie a využijeme synergie aj na Slovensku,“ povedal Milan Bachleda, Distribution Account Manager společnosti Axis pre región CEE.

Nová zmluva so spoločnosťou Tech Data vstúpila do platnosti 22. augusta 2018 a platí pre Českú republiku a Slovensko.

Zobrazit Galériu

Taktiq Communications, s.r.o.

Všetky autorove články
Slovensko biznis

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať