ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Spoločnosť Zyxel Networks uvádza ekologický VPN router

Tlačové správy
0

Nové zariadenie USG LITE 60AX ponúka zabudovanú ochranu proti bežným bezpečnostným hrozbám a jeho puzdro je z 95 percent zložené z recyklovaného plastu.

SAMSUNG_07M Advertisement  

Spoločnosť Zyxel Networks, líder v oblasti poskytovania bezpečných cloudových sieťových riešení s umelou inteligenciou, uvádza na trh novinku v podobe bezpečnostného VPN routera USG LITE 60AX - AX6000 WiFi 6. Toto univerzálne zariadenie je navrhnuté pre potreby malých a stredne veľkých podnikov, zamestnancov pracujúcich z domova a poskytovateľov riadených služieb (MSP).

Zariadenie USG LITE 60AX poskytuje nekompromisnú ochranu proti online hrozbám bez nutnosti platiť bezpečnostné licencie, rýchle pripojenie k WiFi a jednoduchú správu pomocou cloudu Nebula. Vďaka svojmu krytu, ktorý je z 95% vyrobený z recyklovaného plastu (PCR), predstavuje špičku v oblasti šetrnosti k životnému prostrediu. Použitie tohto recyklovaného materiálu namiesto ABS plastu prináša 81% zníženie emisií CO2.

V záujme ochrany životného prostredia spoločnosť Zyxel Networks navyše na všetky obaly používa výhradne farby na báze sóje, ktoré neobsahujú halogény, a ďalej o 40 % znížila objem používaných obalov. Výsledkom je jednoduchšia preprava a nižšia produkcia odpadov, čo podporuje podniky pri dosahovaní ich cieľov v oblasti udržateľnosti.

"USG LITE 60AX je ideálne všestranné bezpečnostné zariadenie pre malé firmy, profesionálov pracujúcich z domu u a MSP, ktorí hľadajú vynikajúcu všestrannú ochranu, skvelý výkon WiFi a výnimočnú cenu," povedal Ken Tsai, viceprezident strategickej obchodnej jednotky Gateway spoločnosti Zyxel Networks.

"Router USG LITE 60AX v sebe spája dôraz na životné prostredie, zabudovanú kybernetickú ochranu bez nutnosti platiť bezpečnostné licencie a jednoduchú správu prostredníctvom našej cloudovej platformy Nebula a poskytuje všetko potrebné pre hladkú, bezpečnú a nákladovo efektívnu prevádzku kancelárskych alebo domácich sietí."

USG LITE 60AX patrí medzi viac ako 100 zariadení značky Zyxel, ktoré je možné monitorovať a spravovať prostredníctvom cloudovej platformy Nebula. S týmto riešením spoločnosti Zyxel Networks môžu poskytovatelia riadených služieb a zákazníci spravovať viac sietí a zariadení na diaľku prostredníctvom centrálnej konzoly NCC, ku ktorej je možné pristupovať z akéhokoľvek stolového počítača alebo mobilného zariadenia s pripojením k internetu.

Nebula je vybavená sériou funkcií, ktoré šetria čas, a využíva technológie umelej inteligencie a strojového učenia, aby neustále zlepšovala ochranu všetkých pripojených zariadení, udržovala ich siete v bezpečí a uľahčovala riešenie problémov.

USG LITE 60AX je najnovším prírastkom do rozrastajúcej sa rodiny zariadení Zyxel Networks s technológiou Nebula, ktoré spoločne poskytujú komplexnú ochranu a výkon s bezkonkurenčnou použiteľnosťou a cenovou dostupnosťou.

Zabezpečenie bez predplatného

Zariadenie USG LITE 60AX poskytuje malým firmám kľud vďaka možnostiam správy hrozieb, a to bez akýchkoľvek nákladov na predplatné. Táto ponuka chráni organizácie pred bežnými kybernetickými hrozbami, ako je ransomvér a malvér, a ďalšími prienikami. Správcovia sietí nepochybne ocenia tiež jednoduchú konfiguráciu siete IPSec VPN, funkcie pre správu aplikácií, možnosť škálovať sieť pomocou nastavenia VLAN podľa 802.1Q a získať komplexný prehľad o hrozbách prostredníctvom grafického bezpečnostného panelu Nebula. Zariadenie dosahuje priepustnosť až 2 Gbps, a to aj pri zapnutých pokročilých bezpečnostných funkciách určených na ochranu pred hrozbami a na správu aplikácií.

Vysoký výkon vďaka najnovším komponentom

Štvorjadrový 64bitový procesor a dva porty 2,5 Gbps WAN a LAN zaisťujú zariadeniu USG LITE 60AX dostatočný výpočtový výkon a kapacitu viacgigabitovej šírky pásma pre podniky bez obmedzenia výkonu.

Bezpečnostný router je vybavený štandardom WiFi 6 AX6000 a vďaka využitiu 160 MHz šírky 5 GHz kanála poskytuje rýchlosť WiFi až 6 Gbps. Podpora exkluzívnej technológie Smart Mesh spoločnosti Zyxel Networks umožňuje užívateľom bezproblémovo prepojiť USG LITE 60AX s prístupovými bodmi kompatibilnými s technológiou Nebula a rozšíriť tak bezdrôtové pokrytie a zároveň odstrániť zložitú kabeláž. USG LITE 60AX musí byť vždy prvým prvkom šíriacim signál Smart Mesh siete.

Bezproblémová správa pomocou cloudu

Zariadenie USG LITE 60AX bolo od počiatku navrhnuté a konštruované pre správu prostredníctvom cloudu a je možné ho monitorovať prostredníctvom cloudovej platformy Nebula spoločnosti Zyxel Networks spolu s viac než 100 typmi sieťových zariadení. Užívatelia tak majú k dispozícii centralizovanú správu a konfiguráciu. Nedávna aktualizácia platformy Nebula zahŕňajú podporu cloudového stohovania pre prepínače XGS2220, plynulejšie prechody medzi konfiguráciami a novou funkciou hromadného vytvárania stránok pre MSP. Vďaka neustálemu vývoju nových funkcií cloudovej správy Nebula sa naša spoločnosť stále snaží jej funkcie vylepšovať a zaistiť našim zákazníkom lepšiu a jednoduchšiu prácu v konfigurácii a údržbe sietí do budúcnosti.

USG LITE 60AX bude možné zakúpiť online, vrátane obchodu Zyxel Store, a v distribúcii od júna 2024. Ďalšie informácie nájdete na adrese: https://www.zyxel.com/sk/sk/products/next-gen-firewall/ax6000-wifi-6-security-router-usg-lite-60ax

O spoločnosti Zyxel Networks

Spoločnosť Zyxel Networks je predným poskytovateľom bezpečných sieťových riešení využívajúcich výhody umelej inteligencie a cloudu. Naše produkty sú určené zákazníkom z radov malých a stredne veľkých podnikov aj domácim užívateľom a zaisťujú spoľahlivú konektivitu, jednoduchú škálovateľnosť a robustné zabezpečenie. Naše služby sú k dispozícii formou širokej ponuky predplatného. Už od svojho založenia spoločnosť Zyxel Networks ľuďom aj organizáciám pomáha naplno využívať ich potenciál a adaptovať sa na zmeny v pracovnom prostredí. Na naše riešenie sa dnes spolieha viac než 1 milión firemných klientov v 150 krajinách celého sveta.

Zyxel Networks

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať