SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Sygic pokračuje v inováciách: navigácia s umelou inteligenciou a rozšírenou realitou sa dostala na novú úroveň, pribudli satelit

Tlačové správy
0

Sygic oznámil ďalšie vylepšenie funkcií vo svojej GPS Navigácii. Najočakávanejšími sú satelitné mapy, ktorú sú k dispozícii pre všetkých zdarma. Prémiová Real View Navigácia v rozšírenej realite ponúka novú používateľskú skúsenosť a neurónová sieť Sygicu rozpoznáva cez objektív smartfónu ďalsiu dopravnú značku.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Už sa stalo bežnou praxou, že developer obľúbenej GPS Navigácie prichádza na trh s inovatívnou funkciou alebo riešením niekoľkokrát za rok. Najmä po tom, čo si prémiové funkcie v Sygic GPS Navigácii možno zakúpiť už len ako predplatený balík, ich počet sa nestále zvyšuje. Posledné novinky sú reakciou na požiadavky zákazníkov.

„Satelitné mapy sú jednými z najžiadanejších funkcií, o ktoré sa dlhodobo zaujímala komunita našich testerov. Preto sme sa rozhodli priniesť ju ako darček k sviatku Black Friday, a to zadarmo pre všetkých. Fajnšmekri si pýtajú funkcie postavené na nových technológiách, ktoré v navigačnom svete nie sú bežné, a to nám dáva výborný dôvod zamerať sa na ich neustále zlepšovanie na základe vysoko kvalitnej spätnej väzby. Rozpoznávanie dopravných značiek je teraz ešte inteligentnejšie, a Real View Navigáciu v rozšírenej realite sme posunuli na úplne novú úroveň vďaka UX/UI novej generácie, " vysvetlil šéf produktu Lukáš Dermek.

Satelitné mapy sú už bežná a overená súčasť navigácií, ktorá pomáha šoférom pozrieť si cieľovú adresu v prirodzenom prostredí. Používatelia Sygicu ich môžu zapnúť jedným klikom na ikonu v navigačnej mape. V satelitných mapách v Sygic GPS Navigácii sa vďaka spolupráci s Googlom dá vyhľadávať, zoomovať a posúvať nimi.

Rozpoznávanie dopravných značiek pribudlo do Sygic GPS Navigácie pred rokom so schopnosťou čítať maximálnu povolenú rýchlosť zo značiek a LED tabúľ. Odvtedy tím Sygicu trénoval umelú inteligenciu za touto kamerovou funkciou, aby dokázala rozpoznať aj ďalšiu značku – zákaz predbiehania. Rozpoznávanie značiek patrí do rodiny funkcií SmartCam a je dostupné v predplatnom Premium+.

Nová generácia Real View Navigácie v rozšírenej realite teraz používa zelené šípky vznášajúce sa v priestore, ktoré pomáhajú šoférom v lepšej orientácii vďaka reálnemu pohľadu na cestu cez kameru smartfónu. Ide o navigačnú funkciu, ktorá je veľmi nápomocná a medzi používateľmi Sygicu patrí medzi najpopulárnejšie. Je taktiež súčasťou SmartCam funkcií, ktoré sú k dispozícii pre predplatiteľov Premium+.

Noví používatelia Sygicu si teraz môžu predplatiť Premium+ na 12 mesiacov so špeciálnou Black Friday zľavou 32% (16,99€), s bezplatným 7-dňovým trialom.

O SPOLOČNOSTI SYGIC

Spoločnosť Sygic vznikla v Bratislave v roku 2004. Patrí medzi spoločnosti Deloitte Fast 50 a v roku 2012 bola pridaná do zoznamu Deloitte Fast 500 EMEA. V roku 2009 spoločnosť Sygic vytvorila vôbec prvú aplikáciu s podrobnou navigáciou pre iPhone. Spoločnosť bola prvým dodávateľom offline navigácií s podporou pripojenia cez Apple CarPlayaplikácie Android Auto od spoločnosti Google. Najobľúbenejšiu aplikáciu od spoločnosti Sygic, Sygic GPS Navigation, si na celom svete stiahlo viac ako 200 miliónov používateľov. Doplnok aplikácie Sygic GPS Navigation, ktorý v reálnom čase zobrazuje stav semaforov, ocenila porota zložená z popredných expertov na technológie ako špičkovú inováciu CES 2020.
Spoločnosť je členom združenia CharIN, ktoré presadzuje jeden univerzálny štandard nabíjania – Combined Charging System (CCS). Okrem toho je lídrom v segmente elektrickej mobility. Za režim pre electrické vozidlá (EV mode) v Sygic GPS Navigácii a získal Sygic ocenenie Global Champion Award 2021 za prínos k ekologickej a inovatívnej Európe.   
Riešenia spoločnosti Sygic navigujú viac ako štyri milióny profesionálnych vodičov a tritisíc vozových parkov na celom svete. Väčšinovým akcionárom spoločnosti Sygic je spoločnosť W. A. G. Payment solutions (známa ako Eurowag), ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich integrovaných platforiem platieb a mobility v Európe.

Zobrazit Galériu

Sygic

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať