SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Telekom mieri na Gen-Z

Tlačové správy
0

Pre mladých od 15 do 28 rokov predstavil Telekom novinku s názvom SWIPE. Prinesie im flexibilitu a voľnosť pri skladaní telco služieb. „Každý mesiac môže vyzerať program nášho mladého zákazníka úplne inak. Navyše SWIPE neberieme iba ako štart jedného programu, ale celej platformy Svet podľa teba, ktorá Gen-Z prináša exkluzívne zážitky či nevídané benefity,“ uviedol Mladen Mitič, riaditeľ mass market segmentu Slovak Telekom. „Vidíme, že to, po čom túži táto generácia, je zábava a nová apka jej to chce poskytnúť,“ pokračoval.


Mladen Mitič

Ako možno tento produkt získať?

Zákazník si stiahne SWIPE aplikáciu, cez ktorú si môže objednať i aktivovať program. Objednávka funguje dvojako: vybrať sa dá fyzická SIM karta i eSIM. Fyzickú SIM si môže dať doručiť poštou, kuriérom či cez Packetu. Výhodou eSIM je rýchlejšie poslanie zákazníkovi i štart používania služby. Aktivácia prebieha cez biometriu a rozpoznávanie tváre, platba za služby je potom realizovaná cez spárovanú platobnú kartu. A po úhrade a získaní karty si môže zvoliť program sám, podľa svojich finančných možností a podľa potrieb. Vyberá vždy z troch komponentov: voľné minúty/správy, objem dát a rýchlosť dát.

Voľné minúty + správy: možno si zvoliť 0, 100 + 100, 200 + 200, neobmedzené

Objem dát: možno si vybrať 0, 15, 20, 50, 100 GB alebo neobmedzené

Rýchlosť: možno si určiť 1, 3, 10 Mbps alebo neobmedzenú


Každá kombinácia má inú cenu a zákazník si môže vyberať zloženie podľa objemu či rýchlosti dát alebo podľa ceny.

Zákazník si volí kombo na obdobie 30 dní. Ak dáta či minúty náhodou minie skôr, môže si dokúpiť doplnkový balíček alebo obnoviť celý program aj skôr. Novozvolené kombo bude platiť opäť 30 dní.

Medzi doplnkové balíčky patrí:

  • Nekonečné dáta s neobmedzenou rýchlosťou na 24 hodín za 2 €
  • Nekonečné volania a správy do všetkých sietí na 24 hodín za 2 €

Bonusy novej apky

Neviazanosť a flexibilita: každých 30 dní sa dá zloženie zmeniť

Predčasná obnova: šanca čerpať nové objemy programu aj skôr

Volanie známym v ST: neobmedzené volania v sieti Telekomu

3h denne nekonečné dáta na univerzitách: neobmedzené dáta s neobmedzenou rýchlosťou v okolí 30 + univerzít (aktivuje sa v appke)

Max 30 € za služby ST: za volania, dáta či správy v sieti nezaplatí používateľ viac ako 30 € počas jedného 30-dňového obdobia

Zákazníci s Nekonečným SWIPE získajú navyše predplatné Refresher+.

Špeciálne pre mladých

Rovnako ako Magenta Moments, aj SWIPE prináša špeciálne ponuky, týkajúce sa donášky jedla, burgerov alebo zľavy na letenky. Svet podľa teba je leitmotív SWIPE a jeho súčasťou budú aj zážitky rozdelené do niekoľkých kategórií. Zákazníci sa môžu zapojiť do ľubovoľnej úrovne priamo v aplikácii SWIPE:

  • bronzová: každý mesiac sa žrebujú lístky pre 1 + 1 zákazníka na TOP slovenské i české festivaly ako Lovestream, Hiphop žije alebo Beats for Love alebo rozličné koncerty a párty
  • strieborná: šanca pre zákazníka a 9 kamošov ísť na koncert Gleba do VIP zóny, stretnutie s ním v backstage i odvoz pre víťaza a kamošov
  • zlatá: párty podľa teba = 1 + 9 vstupov pre zorganizovanú párty podľa tipov víťaza a dostupných možností

Gleb – ambasádor SWIPE

Tvárou novej kampane bude raper Gleb, ktorý aktuálne chystá pre štart novej apky videoklip a zákazníci i fanúšikovia z celého Slovenska budú môcť do neho prispieť svojimi tipmi i nápadmi.

Aktivačná fáza pre prípravu videoklipu štartuje 2. mája 2024. V rovnaký deň štartuje aj predaj programu SWIPE.

Autorka foto: Jana Matejíčková

Zobrazit Galériu

Telekom

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať