ACER_05 ACER_05 ACER_05 Advertisement

Telekom ponúkne na kartách Easy viac dát za nižšiu cenu

Telekomunikácie
0

 Mnohí zákazníci z rôznych dôvodov preferujú spôsob platby formou predplatených kariet. Typicky sú to dôchodcovia, deti, prípadne ľudia, ktorí majú služobný + predplatený súkromný telefón, alebo zákazníci, ktorí chcú mať nad poplatkami za telekomunikačné služby kontrolu. Príkladom môžu byť cenovo citliví zákazníci, ktorí používajú telefón len ako nevyhnutnosť, teda nie veľmi intenzívne.

Novú ponuku a hlavne mechanizmy obnovy prečerpaných dát vysvetľuje Ivana Dietrich.

Telekom na základe rozsiahleho prieskumu medzi cieľovými skupinami zákazníkov 20. septembra 2017 štartuje novú ponuku dátových balíkov pre karty Easy Pecka. Naďalej funguje Internet na deň, súčasne prichádzajú balíky s iným objemom dát, lepšími cenami a atraktívnymi novinkami.


O jednoduchosti a zrozumiteľnosti novej ponuky svedčí to, že ju Michal Korec a Ivana Dietrich predstavili na dvoch slajdoch


Prvý slajd


Druhý slajd

Pri Easy Pecke bude naďalej platiť denný strop 50 centov na dáta. Každý deň začne zákazník surfovať, po dosiahnutí 50 centov (= 5 MB) sa spoplatňovanie zastaví a plnou rýchlosťou možno preniesť 200 MB dát. Po novom sa mu rýchlosť zastaví a zákazník si môže dokúpiť 200 MB za 50 centov (platia do konca dňa). Ak ich minie, opäť si môže kúpiť 200 MB za 50 centov. Týmto spôsobom získajú zákazníci možnosť naďalej surfovať plnou rýchlosťou za výhodnejších podmienok ako doteraz.

Prvý nový balíček je RAZ GIGA. Zákazník získa 1 GB za 3 eurá na 7 dní. Je to zlepšenie oproti predošlému týždňovému balíčku v objeme dát a novinka je určená zákazníkom, ktorí v krátkom čase míňajú viac dát. Po vyčerpaní bude zákazník využívať do konca týždňa štandardný Internet na deň.

Balíček VŽDY GIGA obsahuje 1 GB za 6 eur na obdobie 30 dní. Ak ho zákazník vyčerpá, môže surfovať spomalenou rýchlosťou 64 kb/s alebo využiť ďalšiu novinku – dokupovanie dát. Za 1 euro si môže dokúpiť 500 MB plnou rýchlosťou, túto výhodu môže v priebehu mesiaca využiť až štyrikrát.

Najvyšší balíček bude VŽDY 2 GIGA. Bude obsahovať 2 GB dát za 8 eur na 30 dní a po vyčerpaní núka surfovanie spomalenou rýchlosťou 64 kb/s. Aj pri tomto balíčku sa budú dať dokupovať dáta (500 MB za 1 euro, najviac štyri razy).

Oba balíčky sú určené pre zákazníkov, ktorí chcú mať spotrebu pod kontrolou a minúť za mesiac iba fixnú sumu. Súčasne sú flexibilné aj pre náročnejších používateľov vďaka možnému dokupovaniu dát. Od 20. septembra 2017 do 31. januára 2018 budú môcť zákazníci využívať balíček VŽDY 2 GIGA za špeciálnu uvádzaciu cenu iba 6 eur.

Pri automatickej obnove dáta neprepadnú. Pri trojici nových balíkov bude platiť aj ďalšia novinka. Pri VŽDY GIGA a VŽDY 2 GIGA sa automaticky predlžujú balíky a výhodné je, že nevyčerpané dáta sa budú prenášať do ďalšieho mesiaca. Ak zákazník minie napríklad 700 MB zo VŽDY GIGA a začne mu platiť ďalší balík, získa aj 300 MB z minulého. Dáta sa prenášajú aj pri RAZ GIGA. Ak si zákazník aktivuje do 7 dní ďalší týždenný balíček, prenesú sa mu dáta aj z predchádzajúceho.

V súlade s reguláciou roamingu v EÚ budú platiť nové balíčky aj v roamingu. Internet na deň má naďalej nastavený limit 110 MB. Trojica nových balíčkov RAZ GIGA, VŽDY GIGA a VŽDY 2 GIGA bude platiť v plnom rozsahu aj v krajinách EÚ za domáce ceny.

 

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
Telekom

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať