ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Teroristi vraj majú genetické zbrane zamerané na konkrétne rasy

2

Čínska špionážna agentúra vydala varovanie pred vývojom „genetických zbraní“, ktoré sa môžu zamerať na konkrétne etnikum alebo rasu. Podľa denníka South China Morning Post ministerstvo štátnej bezpečnosti v oficiálnom príspevku na WeChat tvrdí, že niektoré národy sa zameriavajú na čínske obyvateľstvo so „skrytými motívmi“. Hoci to môže znieť ako sci-fi, niektorí výskumníci tvrdia, že súčasná úroveň zhromažďovania genetických údajov, ako aj pokročilé sekvenovanie DNA a používanie umelej inteligencie, by mohli umožniť vytvoriť „etnické biologické zbrane“.

Čínske ministerstvo štátnej bezpečnosti síce neuviedlo žiadne konkrétne štáty, ale myšlienka, že by sa mohli vyvíjať akékoľvek genetické zbrane, je desivá pre všetky etniká ľudí na celom svete. Táto správa vychádza aj z poburujúcich a zmätočných tvrdení niektorých ľudí, že COVID-19 bola genetická zbraň navrhnutá tak, aby nebola zameraná na osoby židovského alebo čínskeho pôvodu. 

Podľa Olivera Jonesa, vedúceho katedry biovied a potravinárskych technológií na univerzite RMIT, sú tieto tvrdenia „čisto v oblasti vedeckej fantastiky“. Ak sa niekde vyvíjajú genetické zbrane, potom je pravdepodobné, že by sme v budúcnosti mohli byť svedkami ďalšieho použitia biologických zbraní. V súčasnosti však neexistujú žiadne oficiálne alebo uspokojivé dôkazy, ktoré by poukazovali na pravdivosť takýchto tvrdení. 

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

Povod reakcia na: Teroristi vraj majú genetické zbrane zamerané na konkrétne rasy

3.11.2023 14:11
Moze mi niekto vysvetlit co je to zidovsky povod kedze judaizmus je nabozenstvo ? Moze mat niekto hinduisticky muslimsy krestansky povod ? V Izraeli ziju hebrejci a semiti ,judaisticka narodnost neexistuje
Reagovať

RE: Povod reakcia na: Povod

23.2.2024 23:02
Zidovsky povod treba chapat takto: Abraham, Izak a Jakob boli 3 praotcovia hebrejskeho naroda. Jakob mal 12 synov, ktori tvoria 12 pokoleni Izraela. Kazdy, kto ma predkov v jednom z tychto 12 pokoleni ma podla zakona zidovsky povod. S judaizmom to nema nic spolocne. Chazari nie su Zidia (Hebreji)! Oni v minulosti prijali judaisticke nabozenstvo, ale ich predkovia nepochadzaju z tychto 12 pokoleni Izraela.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať