ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

Tipy na darček: nadupaná autokamera Mio Mivue 788 Connect

Tipy na darčeky
0

Spory o zodpovednosti a podvody s vyplácaním peňazí za nehody sa žiaľ stávajú stále bežnejšími. Je to nočná mora každého vodiča... Palubná kamera MiVue 788 CONNECT poskytuje pokojnú istotu, že vás na cestách nikto nezneužije. Dostanete tiež pridanú konektivitu cez Bluetooth, aby ste zostali pripojení aj počas jazdy.

Vynikajúca kvalita obrazu – pre presný záznam
Kamera MiVue 788 CONNECT používa optický snímač Sony a objektív s uhlom snímania 140° na záznam v krištáľovo čistom 1080p full HD pri 30fps. Zaznamenáte poznávacie značky*, dopravné značky a vodorovné značenie na použitie ako dôkaz, podporujúci vašu verziu udalostí. Zhotovuje jasné záznamy aj pri zlých svetelných podmienkach.

Jednoduché použitie – šetrí váš čas
Zariadenie MiVue 788 CONNECT bolo navrhnuté so zreteľom na jednoduchosť. Stačí vložiť SD kartu, pripojiť do palubnej zásuvky vášho auta a nahrávanie sa spustí hneď, keď naštartujete motor. Intuitívne menu s veľkými ikonami na dotykovej obrazovke robí pohyb v ponukách hračkou. Skutočne to nemôže byť jednoduchšie.

Pripojenie cez Bluetooth™ – bezpečné upozornenia počas jazdy
Zosynchronizujte si ju so svojim smartfónom a upozornenia sa vám budú zobrazovať na obrazovke. Ak čakáte na dôležitú správu, hneď budete vedieť, že treba zastaviť a bezpečne ich skontrolovať.

YOUTUBE ukážková videa Mio MiVue 788 Connect:

WiFi konektivita – na rýchly prenos bez káblov
Prenášajte súbory do vašej aplikácie MiVue Pro pre smartfón rýchlo a jednoducho. Neustále budete mať zálohu svojich záznamov bezpečne uloženú vo svojom telefóne. Ak chcete zdieľať svoje zážitky pri vedení vozidla, môžete tiež vysielať cez Facebook™. Pre vyššie pohodlie dostanete tiež over–the– air firmvér a bezpečnostné aktualizácie kamery.

Bezpečnostné funkcie – pre jazdu bez strachu
Kamera MiVue 788 CONNECT je vybavená funkciou bezpečnostných varovaní v kamere, ktorá sa aktualizuje počas celej životnosti zariadenia.

Obsahuje tiež vylepšené asistenčné systémy vodiča (Advanced Driver Assistance Systems – ADAS) vrátane systému varovania pred čelnou zrážkou (Forward Collision Warning System), systému varovania pri vybočení z jazdného pruhu (Lane Departure Warning System) a varovanie při únave (Fatigue Alert).

G– snímač zaznamená náhlu zmenu pohybu a kolíziu, kamera okamžite spustí núdzový záznam udalosti, ktorý sa nedá prepísať. Môžete jazdiť bezpečne s vedomím, že vaša palubná kamera pozerá von za vás.

   

Zabudované GPS – na zaznamenanie pozície a rýchlosti
GPS pozícia a vaša rýchlosť sa zapisujú do každého záznamu; dôležitý dôkaz, keď ho potrebujete. GPS modul je celý skrytý v jednotke na rozdiel od iných palubných kamier na trhu. GPS obsahuje upozornenie na rýchlosť, ktoré vás udrží pod limitom.

Kvalitné spracovanie – vyrobená, aby vydržala
MiVue 788 CONNECT je vyrobená tak, aby bola odolná, inteligentná a elegantná. Je dostatočne malá, aby sa dala uložiť do odkladacieho priečinka, keď sa nepoužíva.

Adaptabilná – prispôsobte si ju svojim potrebám
Kamera MiVue 788 CONNECT je kompatibilná so zadnou kamerou MiVue A20 a také MiVue A30, aby zvýšila komplexnú bezpečnosť zaznamenávaním pohľadu z vášho zadného okna. Ak pridáte súpravu na pevné zapojenie (napríklad MiVue Smartbox), palubná kamera bude nahrávať aj v parkovacom režime.

Funkcie

• Vstavaný Bluetooth® – zobrazuje na obrazovke údaje, správy a notifikácie zo sociálnych sietí.
• Integrovaná WIFI – okamžite zálohujte vaše video do vášho telefónu alebo zdieľajte prostredníctvom aplikácie MiVue Pro. Vysielanie naživo na Facebook. (Odporúčame skontrolovať miestnu legislatívu.)
• 2,7" (6,9 cm) dotyková obrazovka – ponúka naozaj jednoduché ovládanie. Intuitívne a užívateľsky priateľské.
• Záznam s rozlíšením 1080p Full HD a rýchlosťou 30 sn./s – najmodernejšia technológia H.264 zaručuje vysokú kvalitu videí a zároveň malú veľkosť súborov.
• Široký zorný uhol 140° – zachytí každý detail kritických okamihov.
• Objektív s clonou F1.8 – zabezpečuje jasnejšie a čistejšie videá dokonca aj pri slabom osvetlení.
• Vysoko kvalitný optický snímač Sony – na optimálne zobrazovanie a špičkové nahrávanie, najmä pri slabom osvetlení.
• Upozornenie na rýchlostné radary – bezplatné mesačné aktualizácie počas celej životnosti zariadenia, takže budete vždy vedieť, kde treba jazdiť zvlášť opatrne. (Okrem Francúzska, Švajčiarska, Litvy, Lotyšska a Estónska. Aktualizácie bezpečnostnej kamery počas celej životnosti vášho zariadenia.)
• Sledovanie GPS – automaticky zaznamenáva informácie o vašej jazde vrátane rýchlosti, nadmorskej výšky, zemepisnej dĺžky, zemepisnej šírky a smeru.
• Vylepšené asistenčné systémy vodiča (ADAS) – systém varovania pred čelnou zrážkou (FCWS), systém varovania pri vybočení z jazdného pruhu (LDWS) a varovanie pri únave (FA).
• 3– osový senzor G – zaznamenáva zmenu smeru a preťaženie, vrátane nárazov, otočení a zrýchlení.
• Otočný držiak – stojan môžete ľahko otáčať do uhlov potrebných na zachytenie príslušných video dôkazov.
• Parkovací režim – detekcia pohybu aktivuje kameru a spúšťa záznam zo zaparkovaného auta bez prítomnosti vodiča. (Vyžaduje ideálne príslušenstvo na konštantné napájanie Smartbox, dodáva sa samostatne.)
• Alarm prekročenia rýchlosti – poskytuje zvukovú výstrahu pri prekročení nastavenej rýchlosti.
• Pridávanie rýchlostných radarov – umožňuje pridať ďalšie miesta s radarmi do vášho zariadenia.
• Karta MicroSD ™ – odporúčame kartu triedy 10 microSD™, a to až do kapacity 128 GB.

Technické parametre
Veľkosť: 87,8 x 52,2 x 31,9 (mm)
Hmotnosť: 100 g
Typ a veľkosť displeja: 2,7– palcová dotyková obrazovka (pomer 16:9)
Rozlíšenie: 1080p Full HD s rýchlosťou 30 sn./s
Vysoko kvalitný sklenený objektív: 5G+1 IR
Čipová súprava DSP: AIT8328Q
Video formát: .MP4 (H.264)

Cena:              185,90 EUR      
Odporúča:      Mio CZ/SK  

Zobrazit Galériu

Mio

Všetky autorove články
Autokamera Mio MiVue

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať