SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

Tipy na darčeky od JBL

Tipy na darčeky
0

JBL GO3

Kompaktný štýlový prenosný vodotesný reproduktor odolný proti vode a prachu podľa IP67, ktorý si môžete zobrať aj na výlet do nepriaznivého počasia. Integrované pútko umožňuje ľahké zavesenie alebo nosenie na opasku. Technológia JBL Pro Sound má zásluhu na kvalitnom zvuku a prekvapivo dobrej reprodukcii basov. Výkon 4,2 W RMS stačí aj na počúvanie v študentskej izbe. Na jedno nabitie vydrží reproduktor hrať 5 hodín. Je v ponuke v ôsmich atraktívnych farebných variantoch vrátane maskáčového, takže ho ľahko zladíte so svojím štýlom.

CENA: 44,99 €

JBL Tune 520BT

Ľahké a pohodlné slúchadlá s mušľami priliehajúcimi na uši, takže nie ste úplne izolovaní od okolia. Vďaka technológii JBL Pure Bass a podpore bluetooth 5.3 si vychutnáte kvalitný zvuk, bohatý na basy. Zvuk si môžete upraviť podľa vlastných preferencií ekvalizérom v aplikácii JBL Headphones. Oceníte jednoduché ovládanie pomocou praktických tlačidiel. Ak pozeráte video na notebooku alebo tablete a niekto vám volá, slúchadlá sa prepnú na váš mobil. Batéria vydrží 57 hodín a 5 minút nabíjania stačí na 3 hodiny počúvania. Sú dostupné v štyroch farebných vyhotoveniach: bielom, fialovom, modrom a čiernom.

CENA: 59,99 €

JBL Tune Beam 

Ergonomické a vodovzdorné slúchadlá TWS so 6 mm akustickými meničmi vám poskytnú 48 hodín výnimočného zvuku JBL Pure Bass Sound. Oceníte intuitívne ovládanie dotykom. Vďaka technológiám Active Noise Canceling a Smart Ambient si vyberiete, či chcete tlmiť hluky okolia, alebo počuť, čo sa okolo vás deje. Funkcia TalkThru vám umožní porozprávať sa bez toho, aby ste si museli slúchadlá zložiť. Váš hlas pri telefonovaní snímajú štyri mikrofóny. Zvuk podľa vašich preferencií si doladíte v aplikácii JBL Headphones. Bluetooth 5.3 umožňuje streamovať synchronizovaný zvuk nezávisle do každého slúchadla, takže môžete použiť jedno alebo obe slúchadlá. Farby: čierna, biela, modrá, fialová.

CENA: 99,99 €

JBL BAR 2.1 Deep Bass MK2

Výkonná zostava soundbaru s bezdrôtovým subwooferom s celkovým výkonom 300 W poskytne neporovnateľne kvalitnejší zvuk než reproduktory televízora, a to vrátane dunivých efektov v akčných filmoch a konzolových hrách. Moderný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a bezdrôtový subwoofer vám poskytuje voľnosť pri jeho umiestnení. V balení je aj držiak na upevnenie soundbaru na stenu. K TV pripojíte zostavu optickým alebo HDMI káblom, samozrejmosť je podpora HDMI ARC. Môžete takisto prehrávať hudbu zo smartfónu či tabletu cez bluetooth. Dolby Digital a JBL Surround Sound vám poskytnú zážitok z pozerania filmov aj pri hraní hier na konzolách.

Počas decembra platí špeciálna akcia:  319,99 EUR.

CENA: 379,99 €

Viac info: www.jbl.sk

 

Zobrazit Galériu

JBL

Všetky autorove články

Pridať komentár