CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Tipy na darčeky pod stromček

Tipy na darčeky
2

Creative Pebble V3

Kompaktné stereo reproduktory, ako symbióza dizajnového štýlu a kvalitného zvuku s výkonom 2 × 4 W, sú ideálnym doplnkom do každej domácnosti, kancelárie alebo dokonca herného prostredia. Môžete ich pripojiť cez bluetooth 5.0 alebo využiť pripojenie USB-C na zvuk aj napájanie.

V balení je aj adaptér na USB-A. K dispozícii je takisto 3,5 mm AUX-in jack. Prepínač zosilnenia aktivuje režim vysokého akustického výkonu až 16 W v špičkách. Technológia spracovania zvuku Clear Dialog umožňuje dosiahnuť zreteľnejšie dialógy vo filmoch a reláciách.

CENA: 35,90 €
Viac info: https://www.alza.sk/

Hit Vianoc

Bluetooth reproduktor, nabíjačka smartfónu a lampa 3 v 1 Orava Crater-9 je pastva pre oči a lahodí ušiam aj duši. Hrá nielen songy, ale aj siedmimi farbami. O svetelnú šou sa postará efektné podsvietenie RGB, v noci poslúži ako malá lampa.

Keď zariadenie bezdrôtovo spárujete so smartfónom, tabletom či počítačom, skladby uložené v týchto zariadeniach vám prehrá v super kvalite, s čistými a dynamickými tónmi a s hudobným výkonom 5 W (RMS). Oceníte ju aj ako skvelú nabíjačku, dokonca i pre ikonický iPhone – smartfónu dodá „šťavu“ bez káblov a expresne rýchlo vďaka extra rýchlej technológii Qi s výkonom 10 W. Pre svoje schopnosti poteší pod stromčekom tínedžerov, dospelých aj rodiny s malými deťmi. 

CENA: 30  €
Viac info: www.orava.eu

ESET NOD32 Antivírus 

Antivírus ESET NOD32 Antivirus pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, dĺžka predplatného: 12 mesiacov, spôsob licencovania: predplatné, jazyková verzia: SK, vhodné pre domácnosti, určený pre PC, zemepisné obmedzenie: iba v EÚ.

CENA: 29,90 €

Herné monitory Philips Evnia 25M2N3200W a 25M2N5200P

Vďaka obnovovacím frekvenciám 240 Hz a 280 Hz zostávajú aj tie najintenzívnejšie akčné sekvencie mimoriadne rýchle a plynulé, s jasným a presným obrazom bez trhania alebo duchov. V kombinácii s nízkym vstupným oneskorením a rýchlou reakciou 0,5 ms MPRT budú aj tie najrýchlejšie hry citlivé na twitch určite napínavejšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka rýchlemu displeju VA LED alebo rýchlemu displeju IPS, obidvom s rozlíšením full HD, pomerom strán 16:9 a širokými pozorovacími uhlami 178/178 stupňov, poskytujú tieto monitory výnimočne živý a jasný obraz.

Oba modely sú vybavené širokou škálou funkcií určených na zlepšenie a ochranu pohody používateľa. Režim Philips LowBlue a technológia Flicker-Free znižujú namáhanie a únavu očí, zatiaľ čo základňu CompactErgo možno nakloniť, otočiť a výškovo nastaviť na neustále pohodlné sledovanie.

CENA: Philips Evnia 25M2N3200W:  219 € , Philips Evnia 25M2N5200P: 339 €

Úvodné foto by CHUTTERSNAP on Unsplash

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

free samples cialis canada reakcia na: Tipy na darčeky pod stromček

21.6.2024 01:06
<a href="http://cialis.lat/discover-the-best-prices-for-cialis">cialis order online</a> Alaa Mohamed Maria, Mohamed El Shebiney, Ayman Mohamed El Saka, Yomna Zamzam
Reagovať

donating blood on propecia reakcia na: Tipy na darčeky pod stromček

3.3.2024 12:03
<a href="http://propecias.buzz">can women take propecia</a> We speak to each other we play video games nearly every night together; Bad Company, he grins
Reagovať

Pridať komentár