PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Tipy na darčeky pod stromček od JBL

Tipy na darčeky
0

JBL BAR 500

Kvalitný 5.1-kanálový soundbar s bezdrôtovým subwooferom disponuje celkovým výkonom 590 W RMS. Vďaka technológiám Multibeam a Dolby Atmos si môžete naplno vychutnať virtuálny priestorový zvuk.

Technológia PureVoice optimalizuje čistotu hlasových dialógov, aby vám pri napínavých scénach s dunivými efektmi na pozadí neuniklo ani slovo. Subwoofer je osadený veľkým 10-palcovým akustickým meničom, takže dokáže zahrať aj najhlbšie basy. JBL Bar 500 podporuje AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM) aj Chromecast.

CENA: 649,99  €
Počas decembra bude tento soundbar v akcii za 599,99 €.

JBL QUANTUM 350

Bezdrôtové herné slúchadlá s odoberateľným mikrofónom vám verne sprostredkujú všetky zvuky vašich obľúbených hier – od najtichších krokov až po najhlučnejšie dunivé výstrely a laserové výboje.

Bezdrôtové rádiové pripojenie bez oneskorenia, 22-hodinová výdrž batérie a náušníky z ľahkej pamäťovej peny zaistia maximálne pohodlie aj pri dlhých herných maratónoch. Softvér JBL QuantumENGINE dolaďuje zvuk tak, aby ste počuli každého zakrádajúceho sa protivníka, takže tí ani nebudú vedieť, čo ich zasiahlo.

CENA: 99,99 €
Počas decembra bude tento headset v akcii za 74,99 €.

JBL WAVE 200

Ultraľahké a ergonomické True Wireless slúchadlá s dotykovým ovládaním a 8 mm meničmi vám poskytnú hlboký basový zvuk JBL Deep Bass a 20-hodinovú výdrž batérií. Prijímať telefonické hovory alebo počúvať hudbu môžete aj pomocou jedného zo slúchadiel.

V balení sú tri nadstavce do uší rôznej veľkosti, aby zaistili pohodlné nosenie a dokonalé tesnenie na čistotu zvuku. Slúchadlá majú certifikáciu IPX2, takže sú odolné proti dažďu aj potu. Kompaktné puzdro sa pohodlne zmestí do každého vrecka. 

CENA: 79,99  €
Počas decembra budú tieto TWS slúchadlá v akcii za 59,99 €.

JBL FLIP 6

Štýlový prenosný reproduktor je vodotesný a prachotesný podľa IP67, takže ho môžete vziať kamkoľvek a za každého počasia. Reproduktor je dvojpásmový, oválny basový menič hrá hlboké basy a zreteľné stredy a výškový menič čisté a jasné vysoké frekvencie.

Reprodukciu basov ešte zvýrazňujú duálne pasívne žiariče doladené pomocou pokročilého algoritmu Harman. Technológia PartyBoost umožňuje prepojenie viacerých kompatibilných reproduktorov. JBL FLIP 6 má výkon 30 W RMS a 12-hodinovú výdrž batérie. Dodáva sa až v 9 farebných vyhotoveniach. Reproduktor získal prestížne ocenenie EISA.

CENA: 139,99  €

Úvodné foto Lucie Liz: www.pexels.com

Zobrazit Galériu

JBL

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať