PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Tipy na darčeky pod stromček 1

Tipy na darčeky
0

To najlepšie z najlepšieho!

Samsung Galaxy S22 Ultra dostal špičkové vlastnosti modelov série S a Note. Tešiť sa môžete na neprekonateľný výkon, integrované dotykové pero S Pen či vynikajúce fotografické funkcie. Vyhotovené zábery navyše automaticky zlepšuje umelá inteligencia.

Veľké množstvo spomienok si zachováte aj vďaka možnosti výberu 512 GB pamäťovej verzie. Bonusom je batéria s kapacitou 5000 mAh, vďaka ktorej smartfón vydrží až dva dni, či odolnosť proti prachu a vode.

CENA: 1249 €
Viac informácií: www.samsung.sk

Zen Hybrid

Nájdite svoj pokoj a súkromie so slúchadlami Creative Zen Hybrid! Vďaka hybridnej funkcii ANC a režimu okolitého zvuku si môžete dopriať odpočinok, kedykoľvek ho potrebujete.

Tieto slúchadlá cez hlavu sú dokonalou kombináciou všestrannosti a výkonu, bezdrôtové alebo káblové, vonkajšie alebo vnútorné, sú vybavené mikrofónom s potlačením šumu, ktorý zvládne všetky improvizované hovory. Dlhá výdrž batérie (až 27 hodín aj so zapnutým ANC) navyše znamená, že vás celý deň nebude nič rušiť.

CENA: 65,99 €

Viac informácií: https://cs.creative.com/

Philips 34M1C5500VA/00

Atraktívny herný monitor so zakrivenou obrazovkou, ktorá vás doslova obklopí hernou scénou, má uhlopriečku 34 palcov, rozlíšenie WQHD (3440 × 1440 pixelov) pri kinematografickom pomere strán 21:9. Obnovovacia frekvencia 165 Hz a podpora technológie AMD FreeSync sú zárukou plynulého obrazu aj pri dynamických herných akciách.

Hráčov poteší aj vysoký kontrast a latencia MPRT 1 ms. ­Zobrazovací panel pokrýva 100 % farebného priestoru NTSC a 120,7 % sRGB, takže sa hodí aj na náročnejšie grafické práce.

CENA: 549 €

Viac informácií: www.philips.sk

Tip na štýlový bezdymový darček

Do predaja prišla technologická vychytávka v exkluzívnom ­dizajne IQOS ILUMA. Poteší dospelých fajčiarov, ktorí nechcú alebo ­nedokážu prestať s fajčením, pretože ide o vhodnejšiu ­alternatívu oproti klasickým cigaretám. A aj keď nie sú bezdymové ­zariadenia bez ­rizika, pretože obsahujú nikotín a sú návykové, stále ­zostávajú ­lepšou voľbou ako fajčenie cigariet.

Bezdymová novinka IQOS ILUMA je dostupná v troch vyhotoveniach. Vďaka prelomovej ­technológii indukčného nahrievania tabaku zvnútra používateľovi ­odpadá starosť o čistenie zariadenia, čím mu prináša vyšší používateľský komfort a väčší pôžitok.  

CENA:

• IQOS ILUMA PRIME: 119 eur
• IQOS ILUMA: 69 eur
• IQOS ILUMA ONE: 49 eur

Všetky tri novinky kúpite v predajniach IQOS, online  a na mnohých predajných miestach.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

DJI Avata

DJI Avata v súčasnosti najzábavnejší dron na trhu. Ide o takzvaný FPV dron, to znamená, že ho prevádzkujete so špeciálnymi videookuliarmi na očiach, v ktorých vidíte obraz z pozície pilota. Dron sa dodáva s úplne novým, revolučným typom ovládača DJI Motion Controller, ktorým ho ovládate iba pohybmi rukou. Pritom sledujete terčík v okuliaroch, ktorý ukazuje, kam bude dron letieť.

Toto ovládanie je natoľko intuitívne, že sa s ním v priebehu niekoľkých minút naučí lietať aj začiatočník. Dron navyše umožňuje záznam videa v rozlíšení 4K/60p.

CENA: Fly Smart Combo s okuliarmi FPV Goggles V2: 1149 EUR
Pro View Combo s okuliarmi DJI Goggles 2: 1429 EUR

Viac informácií: www.eshop.smartwear.sk

Jediný televízor, ktorý poteší celú rodinu

Televízor The One od Philips pod stromčekom urobí radosť všetkým členom rodiny – od fanúšikov sledovania televíznych programov cez tých, ktorí uprednostňujú streamovacie platformy, až po milovníkov hier. Intuitívne podsvietenie Ambilight je zosynchronizované s farbami na obrazovke či hudbou a dotvára atmosféru celej miestnosti.

O filmový zážitok sa postará čistý zvuk a obraz s výraznými hĺbkami a jasnými farbami vďaka technológii P5 Engine. Hráčov poteší plynulé a reaktívne hranie. 

Odporúčaná predajná cena 65” The One (PUS8807): 1099 €

Viac informácií: www.philips.sk

G-MASTER GB2470HSU-B1

Mikuláš a Vianoce sa rýchlo blížia, a ak stále neviete, čím obdarovať človeka, ktorý obľubuje videohry, zaujímajte sa o herné monitory od spoločnosti iiyama. Skvelým darčekom môže byť G-MASTER GB2470HSU-B1, čo je 24-palcový displej s technológiou Fast IPS a obnovovacou frekvenciou 165 Hz, s technológiou FreeSync a nízkou latenciou, ale aj 27-palcový monitor G-MASTER GB2770QSU-B1 s rozlíšením WQHD a rovnakými špecifikáciami alebo G-MASTER GB3467WQSU-B1, zakrivený monitor VA s rozlíšením UWQHD a obnovovacou frekvenciou 165 Hz. Skvelý hardvér za dobrú cenu!

CENA: 206,90 € (GB2470HSU-B1)
CENA: 339,90 € (GB2770QSU-B1)
CENA: 424,90 € (GB3467WQSU-B1)

Dostupné na: www.alza.sk

Úvodný obrázok od sutulo z Pixabay 

 

 

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať