HONDA_022021 HONDA_022021 HONDA_022021 Advertisement

Tlačiarne Canon, vďaka ktorým si môžete dovoliť byť nároční aj vo svojej domácej kancelárii

Tlačové správy
0

Informácií, ako si vybrať tú najlepšiu tlačiareň, je na internete a všade naokolo už asi viac než dosť. Ak hľadáte najlepšiu kvalitu tlače a skenovania v rámci prijateľného rozpočtu, odporučili by sme vám  zariadenie all-in-one, z dielne Canon Pixma. Je to voľba, ktorú skutočne oceníte.

Modely Pixma sú cenovo najlacnejšou triedou v atramentovej tlači značky Canon, vďaka ktorým budete mať k dispozícii niekoľko zaujímavých funkcií. Sú jednoduché pre všeobecné použitie a zároveň aj ľahké pre primerané pracovné zaťaženie. Samozrejme, že ešte lepšie vám budú fungovať a dlhodobo slúžiť, ak si k nim vyberiete tonery Canon, ktoré vám poskytnú požadované množstvo vytlačených stránok v dobrej kvalite.

Všetko čím disponujú
V prvom rade tlačou vo vynikajúcej kvalite s 1pl kvapôčkami a s dobrým rozlíšením, napríklad 9 600 dp. Takúto tlač môžete obohatiť o špeciálne efekty, ktoré si ale musíte nastaviť priamo v PC, alebo môžete použiť vyklápací displej, na ktorom sa vám všetko potrebné dokonale zobrazuje. V ovládaní vám pomôže rolovacie koliesko Easy-Scroll Whell a napríklad aj technológia PictBridge.

Samotné tlačiarne sú možno vďaka spôsobu prepojenia s inými zariadeniami už troška starším typom, ale stále výnimočným. Samozrejmosťou je aj slot na pamäťové karty a USB zariadenia, ktoré využitie týchto tlačiarní ešte viac zjednodušujú a zároveň rozširujú.

2 spôsoby tlače
Ide o tlač zo zadnej priehradky alebo spodného zásobníka a vybrať si pre vás ideálnu voľbu môžete v nastaveniach. Výhoda v tomto smere spočíva aj v tom, že sa nemusíte obmedzovať na priestor, odkiaľ bude papier vkladaný a podávaný na tlač. Nezľaknite sa niekedy automatických nastavení, a to najmä v prípade tlačenia fotografie na špeciálnom papieri.

Viete, kedy je čas na výmenu tonera
Jedna z veľmi dobrých vecí moderných tlačiarní je to, že na displeji sa ukazuje stav tonerov, ktoré sa v priebehu tlačenia samozrejme míňajú. Vždy viete dopredu, kedy je ten správny čas na nákup lacných tonerov, ktoré tie prázdne bez problémov vymenia.

Keď sme už pritom, ich výmena je tiež veľmi jednoduchá, stačí zdvihnúť kopírovaciu časť jednotky tlačiarne a prázdny toner vymeniť.

Aké sú možnosti tlače?
Ide o farebné tlačiarne, do ktorých sa dokupujú jednotlivé a základné farby (väčšinou po 5 kusov). Dá sa na nich tlačiť obojstranne, farebne a pomerne rýchlo. Samozrejme, že profesionálnu laserovú tlačiareň nečakajte, ale na domáce účely sú doslova ako stvorené a v prípade potreby vám vytlačia aj dokonalé fotografie v tom najlepšom rozlíšení, len si nezabudnite zmeniť nastavenie papiera, ideálne lesklého a špeciálne určeného na tieto potreby.

Zobrazit Galériu

Seocentrum s.r.o.

Všetky autorove články
Canon tlač technológie foto laser toner farba

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať