PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Zbavte váš smartfón, hodinky či kreditné karty baktérií týmto zariadením za 60 dolárov

Technológie
1

Povrchy našich telefónov sú živnou pôdou pre najrozličnejšie baktérie, ktoré si pri telefonovaní doslova rozotierame po tvári. Na trh však prišiel produkt PhoneSoap 3 UV Cell Phone Sanitizer, ktorý za niekoľko minút zabije 99,99 % týchto mikroorganizmov. Použije na to UV žiarenie.

Zariadenie má UV transparentnú podložku a reflexný interiér. Stačí, ak na podložku položíte svoj telefón a necháte naň pôsobiť germicídne UVC svetlo. Na zadnej strane zariadenia sú dva nabíjacie porty USB a USB-C.

Ak si zvyknete smartfón nabíjať každú noc, teraz si ho môžete zároveň aj dezinfikovať. PhoneSoap 3 umožňuje súčasne nabíjať aj druhé zariadenie, napríklad inteligentné hodinky. Vďaka zosilňovaču zvuku budete počuť upozornenia a budík aj vtedy, ak je telefón zatvorený v čistiacom puzdre.

Zariadenie sa hodí aj na dezinfekciu väčších smartfónov, ako je napríklad iPhone 8 Plus. No okrem telefónov očistí aj iné menšie predmety, ktoré doň umiestnite, napr. detské cumlíky, smart hodinky, slúchadlá, kreditné karty či kľúče.

Na stránke produktu si ho môžete objednať za 59,95 USD.

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
smart telefon smartfon tablet monitor displej zdravie ochrana veda USB

1 komentár

Treba si uvedomit... reakcia na: Zbavte váš smartfón, hodinky či kreditné karty baktérií týmto zariadením za 60 dolárov

2.11.2018 12:11
... kam taketo vybijanie bakterii z nasho bezprostredneho kolia vedie. Koledujeme si o Spanielsku chripku v. 2.0. Aj vtedy prezili len ti co mali dobru imunitu...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať