PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Umelá inteligencia za vás roztriedi dobré a zlé fotografie

Technológie
4

Narrative Select nie je softvér na úpravu fotografií, je určený len na jednu vec: vyradiť zlé obrázky a ponechať si len tie dobré. Pomôže vám čo najrýchlejšie vybrať fotografie a potom ich importovať do vami zvoleného editačného softvéru. Narrative Select dokáže roztriediť viac ako 5000 nespracovaných súborov približne za tri sekundy a nie je potrebný žiadny ďalší čas na načítanie ani na vytváranie ukážky.

Pomocou umelej inteligencie rozpoznáva tváre a hľadá rozmazané časti a žmurknutia. Softvér vás automaticky upozorní, ak zaznamená problém s obrázkom, a priblíži každú tvár v zábere, aby ste mohli rýchlo skontrolovať výrazy bez toho, aby ste museli obrázok posúvať. Dokonca je schopný rozpoznať, keď sa subjekty bozkávajú alebo „pózujú“, a v týchto prípadoch nepridáva upozornenia na zatvorené oči.

Potom sa môžete rýchlo pohybovať medzi obrázkami, hodnotiť ich ako v inom softvéri a filtrovať na základe hodnotení softvéru alebo používateľov. Po dokončení jednoducho exportujte najlepšie obrázky do vybraného editora. Najlepšie je, že aplikácia Narrative Select je pre väčšinu používateľov úplne bezplatná. Softvér môžete používať na šesť projektov mesačne bez toho, aby ste čokoľvek platili. Za neobmedzené používanie môžete zaplatiť buď 18 dolárov mesačne, alebo 150 dolárov ročne.

Zdroj: fstoppers.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

4 komentáre

Vlastny usudok si treba ponechat reakcia na: Umelá inteligencia za vás roztriedi dobré a zlé fotografie

12.7.2022 11:07
A potom mi umela inteligencia predpise, co sa mi ma pacit a co nie, na co mam mysliet a na co nie, koho mam volit a koho nie... Uz len vsetkych ocipovat a sme tam, kde konspiratori chceli.
Reagovať

RE: Vlastny usudok si treba ponechat reakcia na: Vlastny usudok si treba ponechat

12.7.2022 16:07
O tom co je krasne rozhodyjeme my... strana...
Reagovať

RE: RE: Veď tak chcel si zmenu, tak ju máš: reakcia na: RE: Vlastny usudok si treba ponechat

12.7.2022 20:07
Zvolil si si zmenu, tak ju máš. Čo sa sťažuješ. Vládne ti OĽANO a SASka, SMER dávno nie je pri kormidle.
Reagovať

RE: lipidove nano kapsule reakcia na: Vlastny usudok si treba ponechat

12.7.2022 12:07
si pozri zlozenie viacerych liekov, uz v nich mas lipidove nano kapsule podobne nano cipom - uz cipuju ludstvo, dovi dopo
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať