CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Umocnite svoj zážitok zo zábavy s moto g32

Tlačové správy
0

Zoznámte sa s najnovším prírastkom do rodiny moto g – moto g32, ktorý je stvorený pre zábavu. Toto zariadenie posunie vaše filmy, relácie a hry na novú úroveň. Moto g32 má plynulý FHD+ displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz v kombinácii s dvoma stereo reproduktormi, vyladenými technológiou Dolby Atmos®. Takisto disponuje neuveriteľne výkonným procesorom a pokročilým systémom troch fotoaparátov, ktoré zachytia každý okamih, na ktorom záleží.

moto g32 osvieži vašu perspektívu vďaka 6,5” FHD+ ultraširokouhlému displeju, ktorý vám poskytne ostrý obraz a zároveň pohodlne padne do ruky, s pozoruhodne jasnými detailmi bez pixelácie vďaka rozlíšeniu Full HD+. Navyše s obnovovacou frekvenciou až 90 Hz si vychutnáte aktualizácie obrazovky, ktoré sú rýchlejšie a plynulejšie ako u typických smartfónov.

Pokiaľ ide o streamovanie, hranie hier a hudbu, ponorte sa do plnšieho, viacrozmerného zvuku pri počúvaní s vylepšenými basmi, čistejšími vokálmi a ešte väčšou čistotou pri vyššej hlasitosti.

Pre získanie pôsobivo čistých záberov pri akomkoľvek svetle a zachytenie každého okamihu je moto g32 vybavený 50 Mpx systémom troch fotoaparátov s výkonným 50 Mpx snímačom hlavného fotoaparátu. S technológiou Quad Pixel si užijete 4x lepšiu citlivosť na svetlo než štandardné pixely, vďaka čomu získate ostrejšie a živšie fotografie. Funkcia režimu ultra-res tiež umožňuje zachytiť jasné vonkajšie fotografie s dokonalými detailmi, aj keď je vonku jasné svetlo.

Pokročilý systém troch fotoaparátov je doplnený 8 Mpx ultraširokouhlým zadným fotoaparátom, ktorý zachytí 4x viac ako štandardný objektív. Vďaka tomu je ideálny pre skupinové fotografie. Ultraširokouhlý zadný fotoaparát je kombinovaný so snímačom hĺbky na automatické rozmazanie pozadia, takže fotografovanie profesionálne vyzerajúcich portrétov už nemôže byť jednoduchšie. A so špecializovaným 2 Mpx makro fotoaparátom sa môžete dostať bližšie k akcii a zachytiť každý detail.

Aby ste držali krok s vašimi potrebami v oblasti zábavy, moto g32 je poháňaný osemjadrovým procesorom Snapdragon® 680, ktorý zvyšuje výkon vášho zariadenia bez ohľadu na to, čo robíte. Táto mobilná platforma, vytvorená pre multimediálne prehrávanie, ponúka optimalizované hranie hier, brilantné fotografie, plynulé streamovanie a bohatý zvuk – po celý deň, každý deň. Zariadenie je tiež dodávané s nabíjaním TurboPower™ 30, takže môžete získať hodiny energie už za pár minút.1

dostupnosť a cena

moto g32 vo verzii 6/128GB bude na Slovensku dostupný v septembri s odporúčanou cenou 249 eur.

Fotografie nájdete tu.

Právne obmedzenia

Niektoré vlastnosti, funkcie a špecifikácie produktov môžu závisieť od siete a môžu podliehať dodatočným zmluvným podmienkam a poplatkom. Všetky sa môžu zmeniť bez upozornenia. MOTOROLA a štylizované logo M sú registrované ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Snapdragon je produktom spoločnosti Qualcomm Technologies, Inc. a/alebo jej dcérskych spoločností. Snapdragon je ochranná známka alebo registrovaná ochranná známka spoločnosti Qualcomm Incorporated. Dolby, Dolby Atmos a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories Licensing Corporation. Vyrobené v licencii od Dolby Laboratories. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. ©2022 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.

¹Batéria musí byť značne vybitá; rýchlosť nabíjania sa počas nabíjania spomalí. Nabíjačka sa na niektorých trhoch predáva samostatne. Všetky tvrdenia o výdrži batérie sú približné a vychádzajú zo strednej hodnoty testovanej používateľom v rámci profilu zmiešaného použitia (ktorý zahŕňa používanie aj pohotovostný režim) pri optimálnych podmienkach siete. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane sily signálu, nastavení siete a zariadenia, teploty, stavu batérie a spôsobov používania.

O spoločnosti Lenovo & Motorola

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je spoločnosť s príjmom 60 miliárd USD, nachádzajúca sa v rebríčku Fortune Global 500, ktorá poskytuje služby zákazníkom na 180 trhoch po celom svete. Zameraní na odvážnu víziu poskytovať inteligentnejšie technológie pre všetkých, vyvíjame technológie, ktoré menia svet, každý deň poháňajú (prostredníctvom zariadení a infraštruktúry) a posilňujú (prostredníctvom riešení, služieb a softvéru) milióny zákazníkov a spoločne vytvárajú inkluzívnejšiu a dôveryhodnejšiu a udržateľnú digitálnu spoločnosť pre každého a kdekoľvek. Spoločnosť Motorola Mobility LLC bola získaná spoločnosťou Lenovo Group Holdings v roku 2014. Motorola Mobility je 100% dcérskou spoločnosťou spoločnosti Lenovo a je zodpovedná za návrh a výrobu všetkých mobilných telefónov a riešení značky Moto a Motorola. Ak chcete zistiť viac, navštívte stránku https://www.lenovo.com a prečítajte si o najnovších správach prostredníctvom nášho StoryHub a Motorola Global Blog.

 

Zobrazit Galériu

Lenovo & Motorola

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať