NICEBOY_072021 NICEBOY_072021 NICEBOY_072021

Unikol dizajn novej verzie iPhone 13

0

Ak máme veriť novému úniku, fotoaparát iPhonu 13 ponúkne oproti predchádzajúcim modelom výrazny rozdiel. Bude to však mať svoju cenu a zvýši sa tým celková hrúbka zariadenia. Obrázky, ktoré priniesol web MacRumors, naznačujú, že modely iPhone 13 budú pre väčšie moduly fotoaparátov o niečo hrubšie ako ich predchodcovia, a to približne o 1 mm pri modeli iPhone 13 a takmer až o 2 mm pri iPhone 13 Pro.

Hoci zväčšenie hrúbky je teda iba otázkou milimetrov, môže to byť zlá správa pre tých, ktorí hľadajú čo najprenosnejšie zariadenie. Naopak, dobrá správa je, že nová zostava fotoaparátu ponúkne niekoľko zlepšení. Zvesti hovoria, že ultraširoký fotoaparát by mohol mať oveľa väčšiu clonu ako predchádzajúci model. MacRumors uvádza, že optickú stabilizáciu s posunom snímača by mohli mať oba modely Pro a možno aj celá zostava iPhonov 13.

Predplatné NEXTECH 2021

V súčasnosti má túto funkciu určenú na znižovanie účinkov otrasov fotoaparátu iba iPhone 12 Pro Max. Takisto sa povráva, že iPhone 13 bude mať menší výrez, pričom niektoré komponenty Face ID sa údajne posunú na bok zariadenia. Medzi ďalšie zdokonalenia by mali patriť výrazne zlepšená technológia batérií a dlho očakávaný 120 Hz displej.

Zdroj: creativebloq.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať