ACER_032021 ACER_032021 ACER_032021 Advertisement

United Airlines má nový kontroverzný spôsob, ako sa zamestnanci môžu stretávať aj pri práci z domu

1

Letecké spoločnosti boli doslova zdecimované pandémiou COVID-19. Najviac obmedzené boli obchodné cesty, ktoré tvoria najziskovejšiu časť ich biznisu. Niektoré aerolínie sa však domnievajú, že sa všetko vráti do starých koľají. A spoločnosť United teraz prichádza s novým nápadom, ako vytiahnuť zamestnancov z domu a presvedčiť ich na osobné stretnutia. United spolupracuje so spoločnosťou Peerspace s cieľom ponúknuť balíčky osobných stretnutí na spôsob Airbnb, ibaže pre pracovné priestory.

United a Peerspace radia spoločnostiam, aby sa vzdali prenájmu kancelárií a usporadúvali pracovné stretnutia kdekoľvek. Peerspace hovorí, že môže ponúknuť vybavenie pre potreby akejkoľvek firmy. Poskytne im osobné pracovné priestory alebo miesto, kde môžu organizovať napríklad mesačné stretnutia. K dispozícii má 20 000 miest v 1800 mestách.

Je tu však háčik. Zatiaľ čo firma má určitú kontrolu nad čistotou svojich vlastných kancelárskych priestorov, v prípade priestorov Peerspace sa musí spoľahnúť na čistiace a bezpečnostné opatrenia tejto spoločnosti, čo môže byť pri COVID-19 problém. A koľko takáto služba stojí? Základ je 1500 dolárov mesačne. To zahŕňa 4 celofiremné stretnutia, 2 firemné spoločenské udalosti, 8 malých tímových stretnutí a 16 súkromných pracovných priestorov.

Nie sú v tom však nijaké lety spoločnosti United Airlines. Ak si chcete vychutnať aj tie, musíte upgradovať na 5000 dolárov mesačne. Táto možnosť sa odporúča pre firmy, ktoré obmedzili prenájom kancelárií a nárazovo potrebujú viac pracovného priestoru. A napokon za 12 000 dolárov mesačne získate 12 celofiremných stretnutí, 12 firemných spoločenských udalostí, 36 malých tímových stretnutí a 48 súkromných pracovných priestorov. A aj 180 letov so spoločnosťou United.

Zdroj: zdnet.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

vata, vata reakcia na: United Airlines má nový kontroverzný spôsob, ako sa zamestnanci môžu stretávať aj pri práci z domu

13.10.2020 06:10
nulová informačná hodnota
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať