SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

VOCOlinc RIPPLE: Aj difúzor môže byť inteligentný

2

VOCOlinc RIPPLE je ultrazvukový difuzér určený pre miestnosti s rozlohou do 30 m2. Zaujme svojím minimalistickým dizajnom ale najmä svojimi schopnosťami. Valcovitý tvar s výstupným otvorom v hornej časti skrýva nádržku s kapacitou 220 ml ktorá zabezpečí zvlhčovanie vzduchu až na osem hodín a vypne sa v okamihu, keď mu dôjde voda. Samozrejmosťou je RGB podsvietenie pričom farby je meniť podľa nálady alebo ich zmenu automatizovať. Difúzor okrem statického svietenia ponúka efekty v podobe prúdenia vody, blikania alebo dýchania.

Klúčovým rozdielom oproti bežným difúzerom je však možnosť diaľkového ovládania pomocou smartfónu resp. hlasového asistenta. Difuzéry a zvlhčovače VOCOlinc sú jediné na trhu, ktoré sú kompatibilné so všetkými tromi hlasovými asistentmi inteligentnej domácnosti teda Apple HomeKit, Amazon Alexa a Google Assistant. Stačí tak vydať hlasový príkaz alebo dotyk v aplikácii a difuzér Ripple mini sa buď naštartuje a okamžite prevonia celú miestnosť alebo zmení podsvietenie na vašu obľúbenú farbu.

Rovnako tak si môžete na diaľku vybrať intenzitu hmly z 2 úrovní a svetla alebo čas zapnutia/vypnutia celého zariadenia. Aplikácia VOCOlinc poskytuje aj informácie o dostatku vody pre správne fungovanie a tiež umožňuje usporiadať zariadenia do skupín a priradiť ich k jednotlivým miestnostiam na prehľadnejšie ovládanie. V aplikácii sa tiež dá nastaviť, kedy sa má zapnúť alebo vypnúť plus dá sa zvoliť aj jeho výkon a v prípade svetiel aj farba a jas.

Pripojenie zariadenia je veľmi jednoduché, stačí naskenovať QR kód z nálepky na obale produktu a o zvyšok sa postará aplikácia. Samozrejme základné funkcie možno ovládať aj pomocou troch tlačidiel (zapnutie/vypnutie, časovač a podsvietenie) priamo na zariadení. Do nádržky na vodu môžete pridať aj rôzne aromatické oleje, ktoré prevonia celý priestor.

Vlastnosti:

 • Ultrazvukovo generovaná hmla
 • LED podsvietenie (RGB dúhové farebné spektrum)
 • Hlasové ovládanie alebo aplikácia VOCOlinc
 • Automaticky sa vypne, keď je nádržka na vodu prázdna
 • Objem nádržky je 220 ml
 • Až 8 hodín nepretržitej prevádzky
 • Časovač spustenia a zastavenia
 • Funguje na 2,4 GHz Wi-Fi
 • Určené pre menšie miestnosti (do 30 m²)
 • 3 manuálne tlačidlá (podsvietenie, hmla a časovač)
 • Rozmery: výška 16 cm x priemer 11,2 cm

Cena: 35,99 €

https://www.vocolinc.sk/

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

40€ za toto nedám, mám na záchode inteligentný air wick za 8€ difúzor a po 2.50€ náplne do neho z teta drogerie reakcia na: VOCOlinc RIPPLE: Aj difúzor môže byť inteligentný

2.1.2022 16:01
predražená blbosť toto za 40€, veď inteligentný difúzor air wick stojí 8€ v polsku v markete a náplne v polsku kupujem do neho po 2.50€-3.60€ ako ktorá vonia, a vždy keď sa idem vysrať na záchod a zachytí ma to v miestnosti, tak vystriekne vôňu, celkovo to mám za desať euro z polska z marketu na hranici aj s vôňou. to zas len reklama pre bratislavské sprosté deti, čo to za 40€ kúpia a ešte sa budú tešiť ako lacno nakúpili blbci
Reagovať

to ste dopadli reakcia na: VOCOlinc RIPPLE: Aj difúzor môže byť inteligentný

31.12.2021 01:12
ludia pod tie vase prebrate sprostosti uz ani zabavny komentar nenapisu. cista tragedia ako ste dopadli.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať