SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Valábik po rokoch priznáva: Tento darček pre brata mám stále doma a nikdy mu ho nedám

Tipy na darčeky
2

Špeciálny projekt

Boris Valábik bude tento rok nakupovať už aj tie najrozkošnejšie darčeky. Prezradil nám nielen to, či ich bude veľa alebo veľmi veľa, ale aj to, prečo jeden špeciálny darček svojmu bratovi doteraz neodovzdal.

Viac než bývalý hokejista a súčasný moderátor je Valábikovcom sa vo februári narodila dcéra Viktória a tak tieto Vianoce strávia prvýkrát v trojici. „Veľmi sa na to teším. Odkedy je malinká s nami, život nabral úplne iný rozmer. Viktorka je nekonečná radosti a byť otcom je síce obrovská zodpovednosť, no zároveň aj nekonečná láska,“ vyznáva sa Boris Valábik, ktorý tento rok nakupuje už aj darčeky pre najmenších. „ S manželkou máme rovnaký názor, že to netreba prežiť. Nie sme ten typ rodičov, ktorý dieťa zasype horou hračiek a ono si aj vyberie len jednu – dve, s ktorými sa potom hrá. Ale je pravda, že láka je veľa a ťažko sa im odoláva ,“ smeje sa otecko Valábik.

Tiež tú potrebujete NAJ hračku pre vášho drobca? Keď hračky – tak PLANEO!


Boris trávi každú voľnú chvíľu so svojou princeznou. Niekedy sa pridá aj španiel Monty. Foto: IG Borisa Valábika

Boris Valábik je manžel krásnej Lucie a otec rozkošnej Viktorky, zároveň je aj syn, vnuk, brat, kamarát a teda pred Vianocami aj on premýšľa nad tým, komu čo darovať a kde nakúpiť. „ Ja si rád zájdem do obchodu pozrieť, ako vyzerá vec, pre ktorú som sa rozhodol, alebo sa tam inšpirujem a vezmem, čo mi ´cinkne do nosa´. Alebo si sadnem k počítaču, vyťukám planeo.sk , tovar si naklikám do online košíka a nechám si ho doviezť domov, “ hovorí bývalý hokejista. „ Už som viackrát presvedčil o kvalite ich služieb, či už v niektorej z 53 predajní, alebo pri online objednávke a môžem len odporučiť. Takže aj u nás platí – keď Vianoce, tak PLANEO ,“ deklaruje predvianočne naladený sympaťák.

Prečo sa oplatí nakupovať v PLANEO? Pozrite sa na to sami!

Darček pre brata má ešte stále u seba


Monty bol pôvodne darček pre brata. Foto. IG Borisa Valábika

K Valábikovcom patrí aj štvornohý Monty, ktorý bol pôvodne určený pre niekoho. „ Montyho som kúpil ako darček pre brata. Šteniatko bolo chvíľu u mňa a ja som sa doň za ten čas tak zamiloval, že som ho bratovi už jednoducho nedal,“ priznáva Boris. „ Brat sa s tým však vysporiadal v pohode, ale dnes si už veru nepamätám, akú náhradu som mu za Montyho vtedy daroval ,“ dodáva s úsmevom športovec.
 

Zobrazit Galériu

PLANEO

Všetky autorove články

2 komentáre

Planeo ťa ojebe v rukavičkách. Zaplatili si aj tohto šaška. reakcia na: Valábik po rokoch priznáva: Tento darček pre brata mám stále doma a nikdy mu ho nedám

21.12.2021 17:12
Ojebávači, choďte do riti. Len, aby si nakúpil kokotín nepotrebných.
Reagovať

Vianoce ako každé iné: Zasa sa vianočne urobím rukou a pôjdem spať a deň je za nami. reakcia na: Valábik po rokoch priznáva: Tento darček pre brata mám stále doma a nikdy mu ho nedám

21.12.2021 17:12
Keďže som lesbička dôchodkyňa, poobzerám si na pornhube nejaké pičky a urobím sa vianočne rukou. Žijem sama. Páči sa mi niečo ako toto, mäsité výrazné cikule: https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph619269fd4a320 A vianoce sú za nami. Na darčeky sa môžem vysrať, nikto ma neobdaruje, keďže žijem sama a s rodinou sa len hádame.
Reagovať

Pridať komentár