CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Vianočný Nikon zachytí moment, zahreje aj osuší

Tlačové správy
0

Ste priaznivcom značky Nikon a chceli by ste obdarovať svojich blízkych originálnym a užitočným darčekom? Môžete siahnuť nielen po skvelej zrkadlovke či mirrorless technike, ale aj po značkovej pláštenke alebo plážovom uteráku, ktorý v lete vaši drahí určite radi využijú. Na svoje si prídu golfisti, dobrodruhovia a, samozrejme, aj technickí nadšenci. Nechajte sa inšpirovať:

Limitovaná ponuka pre technických nadšencov

Popustite uzdu svojej tvorivosti s intuitívnym fotoaparátom Nikon D5300. So vstavaným modulom Wi-Fi, ktorý vám umožní zdieľať fotografie na sociálne siete, a jednotkou GPS vám tento pôsobivý 24,2-megapixlový fotoaparát formátu DX umožní zachytiť a podeliť sa o čaro vášho sveta v neuveriteľných detailoch. Vďaka veľkému výklopnému a otočnému monitoru je jednoduché snímať fotky aj videá zo vzrušujúcich nových uhlov. Vysoký výkon zaručuje jasné fotky aj pri veľmi slabom osvetlení (rozšíriteľný až na ISO 25 600). A to už stojí za to!

Ďalšie benefity:     

  • IHNEĎ K ODBERU
  • SUPER CENA
  • MNOŽSTVO DOPLNKOVÝCH KOMPATIBILNÝCH PRODUKTOV

Vesta pre technických nadšencov od spoločnosti Nikon v pánskom i dámskom prevedení. Vďaka vrstve Teflon® odolnej proti vetru, vode a nečistotám je táto ľahká vesta ideálnou voľbou na výlety. Zatvára sa na zips a obsahuje množstvo vreciek, do ktorých možno odložiť základné príslušenstvo fotoaparátu: dve bočné vrecká na zips a viaceré vrecká na suchý zips na hrudi.

Niečo pre golfistov

Diaľkomer COOLSHOT 40i umožňuje meranie až do vzdialenosti 590 m a je ľahší než kedykoľvek predtým. Je ideálny pre hráčov golfu, ktorí chcú vylepšiť svoje schopnosti, vhodný na použitie na golfových ihriskách so svahmi do kopca aj z kopca. Režim priority prvého objektu je užitočný, ak chcete zmerať vzdialenosť k značke jamky na ihrisku, keď sú na pozadí stromy. Technológia HYPER READ spoločnosti Nikon zaisťuje, že sa nameraná vzdialenosť zobrazí okamžite (približne za 0,5 s) bez ohľadu na vzdialenosť od cieľa. Vďaka tomu sa môžete sústrediť na hru. Hľadáčik s viacnásobnými antireflexnými vrstvami so 6× zoomom vysokej kvality poskytuje jasný a čistý obraz.

Na zdokumentovanie vašich golfových úspechov je tu fotorámik Classic black Nikon. S rozmermi 10x15cm je výborným darčekom pre všetkých, ktorí si chcú zvečniť pamätné momenty. Rám, v ktorom vaša fotografia dokonale vynikne, dostanete v značkovom čiernom darčekovom balení Nikon. Zabaľte pekné spomienky do originálneho rámu!

Dobrodruhom na cesty

Táto súprava s objektívom a adaptérom obsahuje fotoaparát Z 7, objektív so zoomom NIKKOR Z 24 – 70 mm f/4 S a bajonetový adaptér FTZ. Kompaktný plnoformátový objektív so zoomom vás bude sprevádzať kamkoľvek. Adaptér umožňuje použiť objektívy NIKKOR s bajonetom F na fotoaparáte Nikon radu Z bez straty obrazovej kvality.

Na cesty sa vám bude tiež hodiť čierna pláštenka od spoločnosti Nikon so skladacou kapucňou. Táto pláštenka sa dodáva s ľahkým obalom vyrobeným z rovnakého materiálu, takže sa jednoducho prenáša. Na pláštenke sú dve bočné vrecká, zatvára sa na zips, navyše ju môžete jednoducho oprať v práčke.

Do každého počasia

Odolný kompaktný fotoaparát COOLPIX W300 do každého počasia sa nezľakne ani hlbokej vody. Užívajte si vynikajúcu kvalitu snímok, jednoduché pripojenie a sledovanie prostredníctvom systému GPS. Môžete snímať nádherné exteriéry, mesto i všetko medzi tým. Fotoaparát si môžete zakúpiť v súprave nepremokavým batohom Nikon. Hlavný priestor tohto nepremokavého batohu má objem 20 l. Súčasťou je aj samostatné nepremokavé vrecko na zips na uloženie menších predmetov. Je ideálny na nosenie fotoaparátu pri akomkoľvek dobrodružstve.

Plážový uterák od spoločnosti Nikon vyrobený z mäkkej bavlny. Či už vám bude robiť spoločnosť v bazéne alebo na pláži, tento uterák dodá vášmu kúpaniu šmrnc a rozhodne si ho s ostatnými nepomýlite.

Zobrazit Galériu

Nikon

Všetky autorove články
Nikon Vianoce

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať