SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Video: Takto by mohol vyzerať skladací iPhone Flip

1

V poslednom období došlo k veľkým únikom ohľadne iPhonu 12. Zdá sa, že už nezostalo takmer nič dôležité, čo by v tejto chvíli nebolo známe. Dobre informovaný zdroj potvrdil väčšinu špecifikácií a ceny celej zostavy iPhone 12. Podľa spoľahlivého zdroja Apple iPhone 12 príde so 128 GB základného úložiska, čo je dvojnásobok v porovnaní so základným modelom iPhonu 11. Apple tak spláca dlh, pretože pravdepodobne nikdy neponúkne iPhone, ktorý podporuje vymeniteľné úložisko.

Pokiaľ ide o dizajn, predná strana telefónov iPhone 12 a iPhone 12 Pro bude vyzerať ako séria iPhone 11, ale s menším výrezom v hornej časti obrazovky. Podobná bude aj zadná strana okrem pridaného senzora LIDAR v zadnom fotoaparáte s tromi objektívmi v prípade iPhone 12 Pro a Pro Max. Hrany nových iPhonov budú rovné ako na iPhone 5, teda nie zaoblené ako na všetkých vlajkových modeloch od roku 2014. Bude to prvýkrát, čo v novej sérii telefónov budú štyri rôzne modely.

Takisto po prvýkrát budú mať všetky nové modely displej OLED a budú to aj prvé mobilné telefóny Apple, ktoré podporujú technológiu 5G. Z patentových prihlášok však vyplýva, že Apple sa stále pohráva s myšlienkou skladacieho iPhonu. Samozrejme, neznamená to, že spoločnosť skladací model niekedy skutočne aj vydá.

No kanál YouTube s názvom iOS Beta News nedávno uvažoval o skladacom koncepte iPhonu, ktorý nazval iPhone Flip. Nové video iPhone Flip zobrazuje telefón, ktorý má na zadnej strane v hornej polovici pole fotoaparátov, ako má Apple 12 Pro, a na druhej polovici sekundárny displej. Vnútri je obrovský skladací displej s otvorom na kameru, aký sme mohli vidieť na mnohých telefónoch s Androidom.  

Zdroj: bgr.com.

Redakcia

Všetky autorove články
iPhone smartfon

1 komentár

konektort reakcia na: Video: Takto by mohol vyzerať skladací iPhone Flip

15.5.2020 08:05
Nevidim tam konketor. To by bola celkom dobra inovacia, Bezdrotove nabijanie + zrusenie konktora.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať