SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement

Virtual Ride a Media Chair: Koncepčné produkty netradičného využitia OLED

0

Spoločnosť LG Display bude v januári na CES 2022 vystavovať dva flexibilné koncepčné produkty OLED, ale rozhodla sa odhaliť ich v predstihu. Prvý sa nazýva Media Chair a LG Display ho opisuje ako „moderné relaxačné zariadenie“, ktoré spája zakrivený 55-palcový OLED displej s polohovateľným kreslom a vytvára tak akýsi zábavný modul. Obrazovka má polomer zakrivenia 1500R a zabudovaná je technológia Cinematic Sound OLED (CSO). Zakrivený displej vibruje a vytvára zvuk bez potreby externých reproduktorov.

Tlačidlo na ramene kresla umožňuje používateľovi prepínať OLED panel medzi vertikálnou a horizontálnou orientáciou, čo by malo umožniť pohodlné sledovanie filmov, ako aj jednoduché posúvanie na webových stránkach a sociálnych sieťach. Druhý koncepčný produkt sa nazýva Virtual Ride a je to futuristická verzia stacionárneho bicykla.

Tri panely OLED sú spojené a vytvárajú jeden veľký, zakrivený displej v tvare r, ktorý môže jazdec vidieť pred sebou aj nad sebou. LG Display verí, že Virtual Ride posunie domáce cvičenie na úplne novú úroveň, zlepší náladu a atmosféru v akejkoľvek miestnosti, kde bude umiestnený.

Zdroj: pcmag.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať