Vyskúšali sme koženú športovú tašku od Trendhim.sk na víkendový výlet

2

Každý z nás je jedinečný. Každý z nás sa cíti dobre, keď môže svoju jedinečnosť a osobitosť prejaviť jemu autentickým spôsobom. A navyše, keď k tomu vie dopomôcť správny doplnok dbajúci na posledné detaily, o to lepšie. Presne s touto víziou prichádza Trendhim špecializovaný online obchod s modernými a cenovo dostupnými pánskymi doplnkami a šperkami. Pod pojmom doplnky si môžete predstaviť nielen hodinky, klobúky, opasky alebo napríklad kožené tašky, ale svoje portfólio Trendhim rozšíril najnovšie aj o pánsku starostlivosť o bradu, fúzy a súvisiacu kozmetiku a ďalšie doplnky. Všetky tieto veci spája základná hodnota, vyjadrenie osobitosti samého seba investovaním do kvalitných produktov.

Je možné, že o obchode Trendhim počujete prvýkrát. Ide totiž o projekt mladých ľudí z Dánska, ktorý započal svoje pôsobenie aj u nás, kde ponúka osvedčené medzinárodné produkty slovenským zákazníkom. Online obchod je podobný bežným dobre vypracovaným eshopom na trhu, usporiadanie produktov podľa rôznych kritérií je samozrejmosťou, rovnako ako jeho prehľadnosť a rýchlosť procesu spracovania objednávky. Celkovo je internetový obchod navrhnutý intuitívne a aj naša skúsenosť s košíkom a platbou prebehla bez ťažkostí. 

Hoci je Trendhim medzinárodná spoločnosť, nemusíte sa obávať komplikácií pri doručovaní, ako by si niekto mohol myslieť. Aktualizované emaily vás priebežne informujú o stave Vašej objednávky a aj mailová komunikácia je príjemná a včasná. Trochu sme váhali, koľko dní potrvá, kým náš požadovaný produkt dorazí na adresu, no doba donášky bola prekvapivo krátka. 

Z bohatej ponuky nás očarila luxusná čierna kožená taška Matalan, ktorú sme mali možnosť vyskúšať. Už pri online objednávaní pôsobila taška prvý pohľad majestátne, pevne a dizajnovo atraktívne. Zásielka dorazila pomerne skoro, už na XY deň sme obdržali veľký balíček. Po otvorení sme rozbalili čiernu tašku z hladkej hovädzej kože, na ktorej nás príjemne prekvapila jej veľkosť a priestrannosť a prvotriedne vypracované kovové doplnky striebornej farby.

Účelovo je taška kategorizovaná ako víkendový / športový doplnok, do ktorého sa zmestí okrem odevu a športových potrieb aj notebook, ak by ste chceli počas predĺženého víkendu pracovať. Rozhodli sme sa ju využiť práve na tento účel. 

Do objemného úložného priestoru tašky sa nám poľahky podarilo zbaliť všetky potrebné veci na krátky výlet aj s notebookom a veľkými slúchadlami. Vďaka jej ergonomickému tvaru sa taša nosí príjemne, kožená rúčka príjemne sedí v dlani a keby ste si do nej plánovali zbaliť prvky ťažšieho charakteru, odporúčame použiť odnímateľný ramenný popruh, ktorý k nej dostanete pribalený. Aj napriek jej dostatočném priestoru pre množstvo vecí je taška kompaktná a pohodlne sa s ňou cestuje aj presúva z miesta na miesto. 

Po našej skúsenosti sa nám taška Matalan opisuje najlepšie ako ideálna možnosť pre výber tašky, keď na jednej strane potrebujete objemnejšiu verziu tašky, kedy vaše menšie alternatívy nestačia, ale na druhej strane si nechcete zbaliť polovicu skrine do kufra na kolieskach. :) A samozrejme si zároveň potrpíte na kvalitu, ktorej pridanou hodnotou je štýlový dizajn.

MATERIÁL: 100% hovädzia koža 

ROZMERY: Výška 28 cm, šírka 46 cm, hĺbka 23 cm (pri plnej kapacite)

HODNOTENIE: 10/10

Cena: 199 eur

Zobrazit Galériu

2 komentáre

iHlupy iLuboslav kLacko reakcia na: Vyskúšali sme koženú športovú tašku od Trendhim.sk na víkendový výlet

16.1.2023 17:01
iHlupy iLuboslav kLacko
Reagovať

Toto som potreboval na NEXTech reakcia na: Vyskúšali sme koženú športovú tašku od Trendhim.sk na víkendový výlet

16.1.2023 13:01
Toto som potreboval na NEXTech
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať