SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

Zabudnite na Zoom, Meet a FaceTime, prichádza Yep

2

Aplikácia na videohovory s názvom Yep prináša revolúciu do virtuálneho spojenia. Yep je bezplatná a pohodlná možnosť, ktorá funguje na akomkoľvek zariadení bez potreby sťahovania, prihlasovania alebo zdieľania údajov. Na rozdiel od iných služieb videočetu poskytuje Yep jednoduchý a bezproblémový zážitok a umožňuje používateľom okamžite spustiť četovú miestnosť jednoduchým kliknutím na tlačidlo.

S aplikáciou Yep neexistujú žiadne ťažkopádne procesy nastavenia ani požiadavky, aby si ostatní stiahli rovnakú platformu. Používatelia môžu jednoducho zdieľať odkaz a pozvať do četovej miestnosti až 12 ľudí, stlmiť zvuk, pozastaviť kameru a dokonca súčasne zdieľať svoju obrazovku. Platforma Yep založená na prehliadači zaručuje kompatibilitu so všetkými zariadeniami bez akýchkoľvek obmedzení používania.

Vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu a bezproblémovej funkčnosti je Yep cenný nástroj na virtuálnu komunikáciu. Používatelia môžu k aplikácii pristupovať prostredníctvom jej webovej stránky v ľubovoľnom prehliadači, pričom na jednoduchší prístup si ju môžu pridať ako progresívnu webovú aplikáciu.

Služba je úplne bezplatná a bez reklám, s jednoduchými zásadami ochrany osobných údajov, ktoré rešpektujú súkromie používateľov. Vo svete, kde sa videohovory stali každodennou nevyhnutnosťou, ponúka Yep osviežujúcu alternatívu, ktorá uprednostňuje jednoduchosť, pohodlie a súkromie.

Zdroj: fastcompany.com.

Foto zdroj: depositphotos.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

Nanešťastie... reakcia na: Zabudnite na Zoom, Meet a FaceTime, prichádza Yep

10.7.2024 07:07
...obmedzenie na 12 ľudí zatiaľ túto aplikáciu diskvalifikuje. V Zoome nie je problém ak sa na virtuálnom mítinku stretne aj 200 ľudí, ktorí môžu spolu hovoriť, četovať a zároveň aj sledovať prednáškové video.
Google Meet zvládne 100 ľudí na jednu hodinu, takže zatiaľ je táto aplikácia v plienkach.
Reagovať

RE: Nanešťastie... reakcia na: Nanešťastie...

14.7.2024 11:07
A keď si zaplatíš, tak tie obmedzenia zázračne zmiznú.

Ďalší automaticky generovaný článok, ktorý zdarma kopíruje platenú reklamu.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať