CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Získajte doživotne Windows 11 Pro za 10 € a Office 2021 za 15 € počas vianočného sviatočného výpredaja!

0

Ak hľadáte jednoduchý darček na poslednú chvíľu, ktorý sa hodí prakticky každému, kto používa notebook alebo PC, máte šťastie. Kvalitné zariadenie nie je ničím bez základných aplikácií na zvýšenie produktivity a kvalitného operačného systému. Túto sviatočnú sezónu vynechajte sviatočné linky a oneskorené prepravné časy. Získajte okamžité stiahnutie doživotnej licencie na kľúče Microsoft Office a Windows na vianočnom predaji Godeal24 . Microsoft Office Professional 2021 je k dispozícii len za 25,25 € na obmedzený čas v rámci Vianočného výpredaja. Tento balík ikonických aplikácií zahŕňa Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams a OneNote. Tento jednorazový nákup je kľúčom k inštalácii týchto základných nástrojov na jeden počítač, či už ide o domácnosť alebo prácu.

Získajte Microsoft Office so zľavou 90 % z pôvodnej ceny!

Len do 25. decembra môžete získať Windows 11 Professional len za 13,25 € (reg. 199 €) počas vianočného výpredaja. Užite si plynulejšie rozhranie s pokročilejšími bezpečnostnými funkciami pre firemných a individuálnych používateľov . Obsahuje tiež najnovšie aktualizácie AI, vrátane nového asistenta AI s názvom Windows Copilot a aktualizácie aplikácie Pain, ktoré sa spoliehajú na AI pri poskytovaní pokročilejších možností úprav. V budúcnosti získajú používatelia systému Windows 11 Pro prístup k aktualizáciám a novým funkciám hneď po ich príchode, takže toto môže byť skutočne darček, ktorý sa bude neustále rozdávať.

Windows kúpite už od 6,82 €

Získajte cenovo výhodné balíky so zľavou 62 % (kód kupónu " GG62 ")

Veľkoobchodné ponuky, bezkonkurenčné ceny!

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať