SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Zvýraznite svoje smartfóny Samsung Galaxy S9 a S9+ štýlovým príslušenstvom

Tlačové správy
0

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje príslušenstvo pre svoje nové smartfóny Samsung Galaxy S9 a S9+, ktoré boli inovatívne vyvinuté pre epochu, v ktorej spotrebitelia stále viac komunikujú a vyjadrujú sa pomocou fotografií, videí a emoji. S novým príslušenstvom môžu ich majitelia ešte viac vyniknúť. V ponuke je až šesť ochranných obalov a puzdier, či bezdrôtová nabíjačka s podporou rýchlonabíjania.

Flipové puzdro LED View
Pohodlné LED View puzdro ponúka veľmi unikátne spracovanie s novými materiálmi. O notifikáciách a udalostiach vás informuje rozšírený LED displej, teraz po prvýkrát s radom farebných diód, ktoré si môžete prispôsobiť. Vyberte si znaky pre jednotlivých volajúcich a ovládajte svoj smartfón pohodlne aj v zavretom stave – prijímajte hovory, upozornenia či ovládajte budík. Flipové puzdro LED View je k dispozícii v čiernej, modrej a fialovej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 69,90 €.

 

Flipové puzdro Clear View so stojanom
Unikátne Clear View puzdro je viac, ako len ochranným puzdrom. Ponúka okamžitý prehľad o udalostiach vďaka funkcii Always on Display a navyše umožňuje prijímanie a odmietanie hovorov, budíkov a upozornení a ovládanie hudobného prehrávača aj v zavretom stave. To všetko je doplnené o možno využitia ako stojanu pre pohodlné sledovanie filmov, pri ktorom oceníte jedinečné stereo reproduktory vyladené od AKG a podmanivý zvuku v štandarde Dolby Atmos®. Flipové puzdro Clear view sa predáva vo farbách čierna, modrá, fialová a zlatá za odporúčanú maloobchodnú cenu 59,90 €.

 

Luxusný a štýlový zadný kryt Alcantara
Zadný kryt v koženom vyhotovení Alcantara je zaujímavý svojim na dotyk luxusným prevedením, ktorý zároveň ponúka dostatočnú ochranu smartfónu. Odolný kryt ochráni váš smartfón a navyše ho môžete pohodlne umyť vodou a mydlom. K dispozícii je v čiernej, modrej, zelenej a červenej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 49,90 €.

 

Tvrdený ochranný zadný kryt
Veľmi odolný kryt, ktorý spĺňa americkú certifikáciu odolnosti MIL-STD-801 (proti pádom a na teplotné rozsahy). Súčasťou je aj šikovný integrovaný stojan, pre jednoduchšiu prácu a sledovanie obsahu. K dispozícii je v striebornom a čiernom prevedení za odporúčanú maloobchodnú cenu 39,90 €.

 

Látkový odľahčený zadný kryt
Najnovší prírastok do rodiny originálnych puzdier Samsung sa vyznačuje neuveriteľnou ľahkosťou a dizajnom, inšpirovaným najúspešnejšími módnymi ikonami histórie. Predáva sa v šedom a červenom prevedení za odporúčanú cenu 34,90 €.

 

Silikónový zadný kryt
Praktický zadný kryt pre jednoduché uchopenie smartfónu vyhotovený v pastelových farbách je veľmi zaujímavým doplnkom pre váš smartfón. Zároveň zaručí kvalitnú a spoľahlivú ochranu. K dispozícii je v čiernej, šedej, modrej a ružovej farbe. Odporúčaná cena silikónového puzdra je 29,90 €.

 

Bezdrôtová nabíjacia stanica
Aj nabíjanie smartfónu môže byť elegantné s bezdrôtovou nabíjačkou. Tá sa postará o plné nabitie telefónu. Zároveň s ňou nemusíte prerušiť sledovanie videí ani písanie správ, pretože poslúži aj ako stojan, ktorý vám poskytne pohodlný uhol pre vaše sledovanie. K dispozícii je v bielej a čiernej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 64,90 €.

 

Zobrazit Galériu

OMNIPUBLIC CONSULTING a.s.

Všetky autorove články
Samsung Galaxy S9 Samsung Galaxy S9+ telefon smartfon prislusenstvo

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať