ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Zvýšte svoju efektivitu s doživotným MS Office 2021 len za 15 € a Windows 11 za 10 € na Godeal24

0

Hľadáte skvelé ponuky originálnych softvérových licencií od spoločnosti Microsoft za nízke ceny? Nehľadajte nič iné ako jarný výpredaj Godeal24 ! Získajte doživotnú licenciu na Microsoft Office Professiona l 2021 od dnes len za 26,75 €. Office 2021 je najnovší softvérový balík spoločnosti Microsoft s jednou platbou pred cloudovým predplatným 365 a zahŕňa Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook a Teams pre všetky počítače. Tieto výkonné nástroje môžete použiť na vytváranie životopisov, zmlúv, vizuálnych prezentácií a podobne, Na rozdiel od MS Office 365, ktorý vyžaduje mesačné alebo ročné predplatné, je Microsoft Office 2021 k dispozícii na jednorazové zakúpenie. Bez opakujúcich sa poplatkov alebo predplatného si užijete doživotný prístup ku kompletnému balíku aplikácií balíka Office, ktorý si zakúpite.

Najlepšia hodnota! 62% zľava na Microsoft Office! (Kód kupónu "GG62")

Aktualizácia operačného systému zvyčajne nie je lacná, ale od dnešného dňa môžete na Godeal24 získať Windows 11 Professional len za 13,55 € namiesto 199 . Windows 11 Pro maximalizuje schopnosti vášho počítača a posúva ho na ďalšiu úroveň v produktivite, zabezpečení a oveľa viac. Windows 11 Pro prichádza aj so zvýšeným výkonom AI! Je vybavený Copilotom, asistentom vylepšeným AI, ktorý nahrádza Cortanu a dokáže zefektívniť úlohy, ako je zmena nastavení. Windows 11 Pro nie je len operačný systém; je to platforma zrelá na kreativitu a produktivitu.

Obrovská zľava na OS Windows: (kód kupónu "GG50")

 

Získajte svoj cenovo výhodný balík ešte dnes so 62 % ZĽAVOU (kód kupónu " GG62 ")

Veľkoobchodné ponuky, bezkonkurenčné ceny!

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať