SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Zvýšte svoju produktivitu s doživotnou licenciou na Microsoft Office 2021 už od 17 € a Windows 11 Pro len od 10 € na Godeal24

0

V súčasnosti je k dispozícii množstvo bezplatných kancelárskych nástrojov, no všetky majú svoj pôvod v balíku Microsoft Office, najlepšom balíku produktivity. Aj keď môže byť MS Office pre mnohých jednotlivcov drahý, teraz máte skvelú príležitosť získať doživotný prístup k balíku Microsoft Office v rámci Mid-Year Big Sale Godeal24. Microsoft Office Professional 2021 v môžete získať za výhodnú cenu 27,25 € (pôvodne 299 €). S vlastnou licenciou na balík Microsoft Office premeníte svoj osobný počítač na produktívnu elektráreň. S kompletnou sadou aplikácií budete pripravení na takmer každý osobný, profesionálny alebo kreatívny projekt. Ak nepotrebujete najnovšiu verziu balíka Office, je tu aj cenovo dostupnejšia ponuka pre MS Office Professional 2019 za 19,99 €. Zvýšte svoju produktivitu a zabezpečte si spoľahlivý kancelársky softvér na celý život s týmto časovo obmedzeným znížením ceny.

Získajte Microsoft Office so zľavou 90 % z pôvodnej ceny.

Svoj počítač môžete upgradovať na Windows 11 Professional v predaji za 13,25 € práve teraz (bežných 199 USD) . Windows 11 Pro je najnovší operačný systém navrhnutý na zvýšenie výkonu počítača, zabezpečenia a ďalších funkcií. Nájdete tu nové nástroje pre produktivitu a vyváženie hybridnej alebo vzdialenej práce so životom. Na sumarizáciu dokumentov a zodpovedanie otázok môžete využiť aj asistenta AI systému Windows 11 Pro, Copilot.

Časovo obmedzené! Originálne kľúče W indows kúpite už od 6 €

 

Získajte cenovo výhodné balíky so zľavou 62 % (kód kupónu " GG62 ")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať