4ka slávi 4-té narodeniny a prichádza s tretím nekonečným produktom

Telekomunikácie
12

Najmladší operátor 4-ka pôsobí na Slovenskom trhu už 4-tý rok a za tento čas si dokázal získať priazeň množstva zákazníkov. Ako prvý slovenský operátor priniesol už v roku 2017 nekonečné dáta a pri príležitosti svojich štvrtých narodenín prichádza 4ka s už tretím nekonečným produktom.

Krátko po svojom príchode na trh mala 4ka vlastnou 4G sieťou pokryté viac ako 75% populácie SR. Aj vďaka tomu že je operátor na trhu najmladší, disponuje v súčasnosti najnovšou technológiou siete. V tomto roku ako prvý spustil do pilotnej prevádzky prvé vysielače 5G siete čo mu umožňuje v reálnych podmienkach testovať a ladiť túto technológiu a umožňuje to aj záujemcom z radov svojich zákazníkov. Od svojho príchodu na trh operátor prišiel s úspešnou ponukou – Moja 4ka s jednotnými 4 centami za minútu/SMS/MB doma aj v celej EÚ. Priniesol obľúbené nové paušály TO (Total Online), ktoré prekonávali konkurenciu tým že obsahovali desiatky gigabajtov dát. V minulom roku operátor sprístupnil pre všetkých zákazníkov bez rozdielu aj 3G sieť v národnom roamingu. Štvorkári túto zmenu ocenili a objem prenesených dát v 3G sieti odvtedy vzrástol 5-násobne. Nasledovalo predstavenie nových paušálov SLOBODA, ktoré v sebe kombinujú veľké počty minút, volaní a SMS s veľkými objemami dát a to všetko bez viazanosti. V súčasnosti najpopulárnejší nový paušál je SLOBODA 100+, nasleduje čisto dátový paušál SLOBODA DATA a SLOBODA ∞ +.

Kým nový paušál SLOBODA ∞ a dátový balík NEKONEČNÉ DÁTA sú určené pre tých, ktorí dátujú veľa a všade, nový balík DENNÉ NEKONEČNO ocenia hlavne tí, ktorí potrebujú veľa dát skôr výnimočne, na cestách, počas víkendov mimo domova, či ak chcú on-line sledovať dôležitý zápas. Za cenu 1 euro dostanú až 10 GB dát. Tie môže zákazník míňať počas 24 hodín od aktivácie. Dáta je možné čerpať na celom Slovensku i v EÚ.

„Pre aktiváciu DENNÉHO NEKONEČNA bude potrebné zaslať SMS v tvare: DN na číslo 950. DENNÉ NEKONEČNO možno odporučiť každému, kto nepotrebuje využívať celý mesiac dáta na svojej SIM karte alebo si chce dáta vyskúšať. Primárne je balík určený pre zákazníkov bez paušálov, v prípade potreby si však každý môže takto navýšiť predplatené objemy dát v nových paušáloch alebo dátových balíkoch. DENNÉ NEKONEČNO si budú môcť zákazníci aktivovať od 9.10.2019.

4ka už tradične na svoje narodeniny ponúka darček pre všetkých svojich existujúcich zákazníkov. V piatok 4.10. všetci Štvorkári dátujú zadarmo na celom Slovensku, bez ohľadu na to či sú práve pripojený vo vlastnej sieti alebo v sieti partnera v národnom roamingu.

Veľmi výstižne sa k narodeninám 4ky vyjadril riaditeľ Juraj Ondriš.:  „Štvrté narodeniny 4ky sú pre nás tak trochu symbolické. Prišli sme na trh ako štvrtý operátor, voláme sa preto 4ka, aj keď pre veľa ľudí sme už 1ka. Uspeli sme vďaka tomu, že sme im priniesli to, čo im v ponuke našej konkurencie dlhodobo chýbalo. NAJVIAC dát a SLOBODU volania za prijateľné ceny. Po nedávnych produktových zmenách, keď sme zjednotili objemy dát vo vlastnej a partnerskej sieti, cítime veľkú pozitívnu energiu a podporu. Chceme za ňu všetkým poďakovať,“

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

12 komentárov

4=1 reakcia na: 4ka slávi 4-té narodeniny a prichádza s tretím nekonečným produktom

12.10.2019 22:10
bez com. 4=1
Reagovať

4ka reakcia na: 4ka slávi 4-té narodeniny a prichádza s tretím nekonečným produktom

6.10.2019 18:10
4KA je u mna najneschopnejsi operator slubuju nekonecne data pritom je to iba 300 gb pokrytie? Srandujete!?? Vsak stale vyhadzuje roaming a prepina do orange siete a o podpore ani nehovorim mal som 2 cisla ale radsej som ich preniesol
Reagovať

RE: 4ka reakcia na: 4ka

15.11.2019 15:11
Tých 300GB používam v práci, doma, streamovanie netflix seriálov, hranie hier, min 6 hodín denne stream youtube videí a hudieb. a stále za mesiac som nevyužil viac ako 150GB. Tu v Nitre sem tam mi preskočí na orange, dám si to späť a neriešim, za 12 eur mať mobilný prenosný internet s 300GB dát (dá sa aktivovať bonus služba kde už ani 300GB limit nemajú) ktorý ide s rýchlosťou medzi 15-60Mb/s, v priemere mám okolo 30-40.

V mestách majú pokrytie celkom dobré, a mimo mesta to moc neriešim lebo mám dual-sim a tam mám tiež nejaké dáta.
Reagovať

RE: RE: 4ka reakcia na: RE: 4ka

19.12.2019 01:12
,,...za 12 eur mať mobilný prenosný internet s 300GB dát (dá sa aktivovať bonus služba kde už ani 300GB limit nemajú)"
TAK TOTO JE trošku BLUD! Povedz mi kde a čo 4KA ponúka pri programe dát čo stojí 12e (sloboda dáta sa volá program), že si tam niečo doaktivujem a nebudem obmedzený na 300GB?? Trepeš ;-)
Reagovať

Ok reakcia na: 4ka slávi 4-té narodeniny a prichádza s tretím nekonečným produktom

6.10.2019 16:10
Ja som absolútne spojený 4ka je fajn žiadne rady dom nečakal a ide to jak má
Reagovať

4ka je otrasny operator s hlupim help deskom reakcia na: 4ka slávi 4-té narodeniny a prichádza s tretím nekonečným produktom

5.10.2019 18:10
Ked online poziadate aby vam poslali sim kartu, odpisu, ze si mate prist vystat radu na poste a osobne poziadat plus zaplatit 5 eur.
Reagovať

RE: 4ka je otrasny operator s hlupim help deskom reakcia na: 4ka je otrasny operator s hlupim help deskom

6.10.2019 23:10
No neviem co ty si robil, ale ja som si cez internet objednal kartu so 4e kreditom, prisla postou a mal som, bez problemov alebo inych poplatkov.

RE: 4ka je otrasny operator s hlupim help deskom reakcia na: 4ka je otrasny operator s hlupim help deskom

6.10.2019 10:10
No ak si dokazes vypisat tie veci sam na nete, tak sa mi zda, ze zato chceli 2.4 eura pre kuriera.

RE: 4ka je otrasny operator s hlupim help deskom reakcia na: 4ka je otrasny operator s hlupim help deskom

6.10.2019 09:10
Neviem kto ti da 10 GB dát a k tomu 100minut/SMS za 8 €.
Odpoved nikto.
Ked ti nevadi za to iste platit 20 -35 €
Tak si pre mna hlupi ty.

Pridať komentár