SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

AI modelka Lexi Love zarába 360 000 dolárov ročne sexi fotografiami a flirtovaním s osamelými mužmi

Technológie
2

Britská spoločnosť Foxy AI vytvorila prsnatú blond modelku s umelou inteligenciou, aby mohla komunikovať s osamelými, zamilovanými mužmi. Už teraz jej prináša takmer 30 000 dolárov mesačne. Zamestnanci spoločnosti navrhli realistický model tak, aby bol „dokonalou priateľkou pre mnohých mužov“ s „bezchybnými vlastnosťami a dokonalým štýlom“. „Lexi láme bariéry a mení spôsob, ako komunikujeme s AI,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Sam Emara.

Aj keď je modrooká kráska vymyslená, pocity, ktoré vyvoláva v tisíckach svojich erotizovaných odberateľov, sú veľmi reálne. Od svojho debutu na stránke v júni 2023 si Love vytvorila „silné emocionálne spojenie“ s mnohými zo svojich platiacich nasledovníkov. Niektorí predplatitelia sú dokonca presvedčení, že Love je skutočná osoba, pričom Foxy AI dostáva až 20 návrhov na sobáš mesačne. 

Love dokáže to, čo bežní smrteľníci nezvládnu: hovorí viac ako 30 jazykmi a je k dispozícii na komunikáciu s predplatiteľmi 24 hodín denne. Bola vytvorená tak, aby „flirtovala, smiala sa a prispôsobovala sa rôznym osobnostiam, záujmom a preferenciám“. Okrem toho, že Lexi ponúka platené textové a hlasové správy, je dokonca navrhnutá tak, aby na požiadanie posielala „nemravné fotografie“. Profil Love na stránke Foxy AI prezrádza, že je 21-ročná, „závislá od sushi a profesionálna tanečnica pri tyči“.

Medzi jej záľuby patrí joga a plážový volejbal a medzi jej vzrušujúce aktivity napríklad sex na verejnosti. Popularita Lexi Love rastie každým mesiacom a spoločnosť Foxy AI tvrdí, že čoskoro zarobí viac ako 30 000 dolárov mesačne. Na porovnanie, Love zarobí za jeden mesiac takmer toľko, čo priemerný občan USA za pol roka. Foxy AI však nie je prvou technologickou spoločnosťou, ktorá vytvorila sexi modelku s umelou inteligenciou.

„AI modelingová agentúra“ Clueless nedávno vytvorila prsnatú modelku menom Aitana, ktorá spoločnosti zarába viac ako 11 000 dolárov mesačne. Aj spoločnosť Fanvue predstavila sexi AI modelku menom Emily Pellegrini, pričom firma tvrdí, že výtvory AI by sa v nasledujúcich rokoch mohli stať rovnako dôležitými ako influenceri.

Zdroj: nypost.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

No joe reakcia na: AI modelka Lexi Love zarába 360 000 dolárov ročne sexi fotografiami a flirtovaním s osamelými mužmi

26.1.2024 10:01
Ako ziva? Pozri jej ruky. Ma iba 4 palce. Torsku malo nie? Je to nastroj ako z chudakov vytiahnut prachy.
Reagovať

Pelle reakcia na: AI modelka Lexi Love zarába 360 000 dolárov ročne sexi fotografiami a flirtovaním s osamelými mužmi

26.1.2024 08:01
Vyzerá ako živá.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať