Samsung_06 Samsung_06 Samsung_06 Advertisement

Recenzia: AquaFloss Station / Ústna sprcha

0

Bežná ani elektrická zubná kefka nedokážu odstrániť všetok povlak a baktérie z medzizubných priestorov. Na dôkladné vyčistenie ťažko prístupných medzizubných medzier sa preto odporúča zubná niť alebo modernejšie a pohodlnejšie riešenie – ústna sprcha. Dýza ústnej sprchy AquaFloss Station mieša vzduch s kvapkami vody a tento čistiaci prúd preženie pod tlakom pomedzi vaše zuby.

Prúd vody navyše pulzuje, takže dokáže spoľahlivo rozrušiť a odstrániť zubný povlak. Výsledkom je perfektná hygiena, prevencia kazov i ochorení ďasien a v neposlednom rade aj subjektívny pocit sviežosti. Prístroj umožňuje 10-stupňovú reguláciu tlaku, takže si môžete nastaviť vhodný tlak na vyčistenie medzizubných medzier a nižší tlak použiť na masírovanie ďasien.

Pri testovaní som zistil aj ďalší, na prvý pohľad negatívny a trochu bolestivý efekt, ktorý je však v konečnom dôsledku veľmi užitočný. Keď si streknete prúd vody do zuba, na ktorom máte kaz, určite to pocítite a je to dobrý signál, že sa treba objednať k zubárovi na ošetrenie. Ústna sprcha AquaFloss Station je určená pre celú rodinu, nadstavce pre každého člena domácnosti sú prehľadne usporiadané pod vekom. Nádobka na vodu má kapacitu 600 ml. 

Cena: 59 EUR.

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať