CES 2023: Acer SpatialLabs True Game Ultra – nová úroveň 3D hier

0

Na veľtrhu CES 2023 v Las Vegas spoločnosť Acer oznámila aj nový režim 3D Ultra pre aplikáciu SpatialLabs TrueGame, trojrozmerné zobrazenie hier bez okuliarov. Vďaka zlepšeným možnostiam vykresľovania si môžete vychutnať špičkový zážitok z 3D hier, pretože obraz sa zobrazuje s realistickou 3D geometriou a hĺbkou.

Nová aktualizácia SpatialLabs TrueGame obsahuje aj 3D Sense, kolekciu stereo 3D konfigurácií, ktoré hráčom prinášajú kvalitné detaily a efekty. TrueGame každý mesiac pridáva tituly AAA a staré klasiky tak, aby ste si 3D mohli vychutnať naplno. 

Režim SpatialLabs TrueGame 3D Ultra kombinuje technológiu sledovania očí SpatialLabs, stereoskopické 3D zobrazenie a riešenia na vykresľovanie obrazu v reálnom čase, aby oživil 3D scény, objekty a postavy. Riešenie One-click Game Play umožňuje rýchle spustenie trojrozmerných hier vďaka predkonfigurovaným 3D profilom. Režim 3D Ultra prináša druhú virtuálnu kameru, ktorá zvyšuje ponorenie do trojrozmerného obrazu.

Nový režim SpatialLabs TrueGame 3D Ultra, ktorý spoločnosť Acer predstavila na veľtrhu CES, sa objaví ako aktualizácia softvéru koncom januára 2023. Budete ho môcť používať na hernom notebooku Predator Helios 300 SpatialLabs Edition.

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať