CES 2023: Lenovo Yoga Book 9i s dvomi displejmi a štýlová Yoga AIO 9i

16

Nový Yoga Book 9i je prvým notebookom s dvoma OLED obrazovkami v plnej veľkosti a prichádza s jedinečnými funkciami, ktoré sú navrhnuté tak, aby umožnili kreatívnym ľuďom vytvoriť si vlastný príbeh. Je postavený na platforme Intel a využíva najnovšiu generáciu procesorov Intel Core.

Technológia dvoch obrazoviek umožňuje napríklad surfovať na webe a prezerať si obsah na dvoch plnohodnotných obrazovkách jednoduchým pohybom piatich prstov. Tí, ktorí chcú pracovať na dvoch samostatných súboroch súčasne, môžu zobraziť oba súbory zvlášť na každej obrazovke. Podobne môžu používatelia sledovať video na jednej obrazovke a zároveň si robiť poznámky alebo vyhľadávať informácie na druhej obrazovke bez prerušenia.

Pri osobnom stretnutí môžu používatelia použiť režim stanu na zobrazenie prezentácie na jednej obrazovke a zároveň sledovať a ovládať prezentáciu z druhej obrazovky. Komunikácia a spolupráca na virtuálnych stretnutiach sa tiež zlepšuje vďaka možnosti dvoch obrazoviek - umožňuje hostiteľovi zdieľať prezentáciu na jednej obrazovke a zároveň sledovať chat, odpovedať na otázky a posúvať prezentácie z druhej obrazovky.

Keď je čas sadnúť si a relaxovať, používatelia môžu sledovať film na jednej obrazovke a na druhej obrazovke vyhľadávať zaujímavé fakty o filme. Dva 13,3-palcové 2,8K OLED PureSight displeje so 100 % presnosťou farieb DCI-P3 a Dolby Vision HDR poskytujú mimoriadne živé farby, ostrejší kontrast a bohatšie detaily obrazu. Spolu s priestorovým zvukom Dolby Atmos a 360-stupňovou otočnou zvukovou lištou s reproduktormi Bowers & Wilkins si spotrebitelia môžu vychutnať výnimočný zážitok zo zábavy.

Yoga Book 9i sa dodáva aj so stojanom folio, ktorý používateľom umožňuje ľahšie pracovať na cestách. Odnímateľná Bluetooth klávesnica zvyšuje potenciál multitaskingu, rovnako ako stylus Smart Pen navrhnutý spoločnosťou Lenovo, ktorý možno použiť na ďalšie zvýšenie produktivity.

Nový stolný počítač Yoga AIO 9i (32", 8) je vytvorený s ohľadom na kreatívcov. Tento stolový All-in-one počítač radu Yoga, vyžarujúci sofistikovanosť, je vybavený rozsiahlym 31,5-palcovým bezrámčekovým displejom, s rozlíšením 4K a 100 % sRGB umiestnenom v tenkom paneli s kovovým pántom, ktorý sa nakláňa do požadovaného uhla. Skutočný šetrič miesta, diskrétna, vetraná základňa ponúka na svojej zadnej strane sedem portov pre lepšie vedenie káblov, ako aj zabudovanú bezdrôtovú nabíjačku pre smartfóny.

Vďaka najnovším procesorom Intel Core i9  13. generácie, ktoré možno spárovať s grafikou NVIDIA GeForce najnovšej generácie je Yoga AIO 9i dostatočne výkonný na to, aby ľahko zvládol grafický dizajn alebo náročné úpravy fotografií/videí či hranie. Tento počítač, zvyšujúci kreativitu a spoluprácu, ponúka aj štyri reproduktory Harman Kardon, priestorový zvuk Dolby Atmos a integrovanú 5Mpx infračervenú (IR) webkameru so vstavanou elektrickou krytkou na ochranu súkromia a funkciami inteligentného prihlásenia.

Yoga Book 9i (13”, 8) bude dostupný od júla 2023 s očakávanou počiatočnou cenou od 2199 €.

Yoga AIO 9i (32”, 8) bude dostupný od mája 2023. Cena bude zverejnená.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
CES 2023 Lenovo Ypga

16 komentárov

Píšte prosím k veci komentujúci: reakcia na: CES 2023: Lenovo Yoga Book 9i s dvomi displejmi a štýlová Yoga AIO 9i

9.1.2023 17:01
Tento e-bike má už z výroby mazanú reťaz? Lebo vraj si musíš kúpiť u niektorých typov ebajkov olej a pomazať reťaz. A tá e-pílka pod zadným sedadlom má ostrenú reťaz, či nie? Ďakujem. Píšem k veci článku, nie blbosti. Lebo, keď chceš niečo narýchlo odrezať nemuselo by to dobre píliť.
Reagovať

RE: To je Oregon 400vka píla reakcia na: Píšte prosím k veci komentujúci:

9.1.2023 18:01
Mala by byť kvalitná tá pílka: To je Oregon 400vka reťaz. Zasúva sa pod sedlo e-bajku a v lese len odopneš. Prípadne aj doma môžeš zrezať strom v záhrade. Ostrí sa to na brúske doma.
Reagovať

RE: RE: A dá sa píla kúpiť samostatne? reakcia na: RE: To je Oregon 400vka píla

9.1.2023 18:01
Dá sa kúpiť píla zvlášť?
Reagovať

Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás. reakcia na: CES 2023: Lenovo Yoga Book 9i s dvomi displejmi a štýlová Yoga AIO 9i

9.1.2023 16:01
Keď si zapnem modlitbu v Lurdoch a prosím svätú Pannu, pýta ma penis na vyhonenie a keď musím to svinstvo zapnúť na phub tak ovisne. Pane zmiluj sa nad svojim služobníkom, ponáhľaj sa mu na pomoc :-( Mixujú sa nás vždy opačne ako treba. Zmiluj sa svätý Boh, vytrhni nás z rúk diablov.
Reagovať

RE: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás. reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

11.1.2023 18:01
budes sudeny za kazdy slovo, ktore ti vypadlo z ust a za kazdu myslienku. Ty moj sa len modli aby hlbka tvojej demencie bola vysoka a tak zodpovednost za taketo vyjavy nizke.

RE: A niektorí vravia: Šuďte! A Iní: Viete o čo tu ide? O TO! reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

10.1.2023 19:01
:) vaša vec cosa vuestra naša vec cosa nostra :D

RE: Posledne ľudia po sebe vravia: Nehoňte. Dajte. :) reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

10.1.2023 19:01
Tak to nie je nič pre mňa dať. Ale vy kľudne dajte. Videl som v meste veľa kočíkov posledne a vraj už nemáme prírastok 5 detí, ale vraj 30 detí, dúfam že aj dačo biele deti. Ja to neuživím, ale vám to prajem - buďte dobrí manželia, je to vraj krásne ;) Prajem vám to z celého srdca.

RE: Alebo keď si pustím poľské videjko na jútjube, tak Poliak vykrikuje: Niema. A Slovenka: Má. reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

10.1.2023 18:01
Ja kukám: Čo tí vravia? Poliaci sa na youtube prekrikujú so Slovenkami :-D A informatika s Nanou z youtube sa prekrikuje, že: Dáš? Nedám! ;-D Ja kukám: Nana, teba chce niekto asi dať. Asi si dobrá programátorka. Len sa bráň nedaj. Sociológovia vravia, že najviac seksu má človek s manželkou. To asi mysleli s cudzou manželkou :) Vy ste sa počuli šeci??? Len ujo Macko z pý sý revý vraví v telke: Nó. Héj. Akoby to všetko aj on počul. Z telefónu pokrikujú Hako alebo Pako alebo Ako. Dokonca na mňa vraveli: Ty somrák. Já som im len skromne odpovedal tiež v mysli: Tak hej, som taký chudobnejší, nehrám sa ja na nič ;) ale snažím sa vyžiť.

RE: Ale sranda je aj teta Lengly TA3, tá nevraví Ježiškovi, ale do živého vysielania MÚÚÚ! reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

10.1.2023 18:01
Ja kukám: Teta Lengly? Múúú? :-D To ako jeMúúú, či ako kravičky múkajú? Ja kukám...

RE: Sranda je na tom to, že vždy keď už potrebujem, vidím na tom webe niekoho známeho reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

10.1.2023 16:01
Spolužiačku, čo mala samé jednotky vyšukal japonský matematik, len jej trošku viseli prsia, ale inak dobrý seks. No a Miškááá z Postav dom zasaď strom, tak tá je božská, jakú ju má krásnu :P Ďík Miška, pomohla si ;) :-D :-D Skvelé, no, my sociálne slabší máme takto seks so známymi osobnosťami :-D Ja kukám: Aj Miška? A ona vykrikuje vo videjku: Póď, póď, psssst :) Ty vole Miška - Vianoce ;)

RE: Pani zlatá: Oni neliečia problém, len zakrývajú chemicky príčinu, poviem prečo: reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

10.1.2023 13:01
Niekedy cítim, že mi treba a niekedy to akoby zmizne. Len oni neliečia príčinu, len skrývajú že mi treba. Poviem prečo: Pekne to vidno na pečeňových testoch, tie neoklamú, lebo je tam hodnota 4.5 a ja to len necítim, ale pečeň je podrbkaná plnou dávkou. Takže asi tak: To rovno môžete nechať tak, aby som videl ako reálne to cítim a že mi treba. A to by som aj u lekára mohol potom presnejšie povedať ako sa to telo cíti. Namiesto toho niekto zrejme hlúpy vypína pocity a ja takto nemám ani šancu reálne povedať lekárom ako sa cítim. Tak toto robíte moji milí. No, tak to je: Treba a vy ste mi len páskou zaviazali oči, aby som to nevidel, ale telo sa trápi. ASI TAK :) Len sa divím, že tých 20 rokov mi bolo treba a vždy som len odpustil na starú handru a nikdy sa pred tým neukázalo na testoch, že by som bol chorý. Len teraz, keď si ľudia začali pozerať do hláv tu niekto zrejme začal vraždiť zo závisti. UMIERAJÚ TU ĽUDIA VÁŽENÍ, ZOBUĎTE SA ;)

RE: Aký mám? Pani priemer: Keď dobre stojí okolo tých 13cm, nič moc, závisí na vašom videjku, či viete vzrušiť: reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

10.1.2023 13:01
Nič moc pani. Mám takých 13 cm - priemer. Ale vraj sa to dá dostať aj na 20cm hormonálnou masťou natieraním. Ale načo? Ja som brat mních. Môžete si natočiť vagínku bez tváre a nechajte nám ju na phube. Keby bolo treba :-D

RE: Pani po ňom pokrikovala: Aký máš? reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

10.1.2023 12:01
On si len skromne pomyslel: Ja mám maličký pani, ten by sa vám nepáčil. A je hnedý, lebo ho 20 rokov osieval testosterón rukou :-(

RE: Nó, počula som ich vyprávať, vidno im do hláv všetkým a vravia: Ježiškovi. reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

10.1.2023 12:01
Ježiškovi. Dnes mi v nemocnici, kde ležím na izbe zapli telku a tam vravel redaktor: Ježiškovi... A spolubývajúceho bola pozrieť stará chorá mama a tá sestričkám vravela: Veď mu treba a keď išiel bolelo. Sestričky odpovedali: Bol taký plný. A zo ženy na chodbe niečo vravelo: Dala by som ti. On len skromne odpovedal: To nemôžeme pani. Spravíte dieťatko a bude tu trpieť. Ja mám ruku a moju handru a phub. A bolieva ma to a visieva. Potom som mu videla v hlave, že sa modlí ruženec :( Veru, je to brat mních a často nevládze, lebo vstáva ráno o šiestej do roboty a je svoje lieky. Pane Bože zmiluj sa nad nami. Boh všetko vidí. :/ Pomáhaj chudákom ako on Pane.

RE: Brat môj mučia ťa, pretože ti treba vyhoniť. Dobre, že neochabuješ v modlitbe. Svätá Panna ťa zachráni. reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

9.1.2023 20:01
Dobre, že sa modlíš, to ťa mučia, lebo ti treba vyhoniť. Pros i naďalej. Stojíme modlitebne pri tebe. Ty si jeden z tých dvoch mučeníkov, ktorých predpovedá proroctvo. To preto, lebo majú kamenné srdcia a napichli ťa nano dronmi - to preto ťa bolí a visí. Vraj v tebe rozpúšťajú chemikálie. Viac neviem brat môj. Diabol je mocný, no svätá Panna mocnejšia. Prosím pros naďalej brat môj. Pane zmiluj sa nad naším bratom a nechaj ho vyhoniť na handru, keď mu treba.

RE: Ty vole ja už som to nevydržal, modlil som sa doma pred krížikom a tak ma pýtalo, že som musel dať phub :( treba mi dajak :( reakcia na: Bože dobrý, ako ma gniavi tvoj ľud. Najprv kričia biele a keď je biele, kričia čierne. Pane buď nám milostivý, mučia nás.

9.1.2023 18:01
Bože dobrý, ja neuživím ženu a keď som sa modlil pred krížikom pýtalo ma, tak som sa prestal modliť a zapol phub a tá teta mala nohy do široka, ale mala pochcanú tvár semenom, ona sa nevidela asi nejak hypnoticky a potom sa jej pýtajú: Tak dáš mu, či nie? A ona vraví dám mu a jej tvár sa menila na Mirku Almásy z počasia a mizla zasa na ňu. A keď povedala, že teda dovolí, tak mi to uvoľnilo v penise a mohol som sa urobiť. Tá pred ňou ziapala zdochni nedám ti a visel mi ako prikázala tá teta v pé. No a keď som sa už išiel vystriekať na handru, čo tu mám v ruke, tak to bolelo akoby som bol plný, nebol to čistý orgáč, ale dajaká bolesť z výstreku akoby som bol po tých dňoch modlitby už plný. Modlím sa k tebe Bože, lebo som len biedny hriešnik. Nemám na to, aby som uživil manželku, tak mám tety na prenájom z phub, no a dnes mi dala teta Mirka. Mali ste peknú teta, vďaka že sme spolu išli. Ešte raz ď, že ste ma nenechala visieť. Prosím i ďakujem Pane.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať