SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Creative Stage Air V2: Naplň si svoj svet

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology dnes uviedla na trh Creative Stage Air V2, svoj najnovší soundbar pod monitor, ktorý je navrhnutý tak, aby svojim minimalistickým tvarom poskytol používateľom plnohodnotný zvukový zážitok, a ktorý je aj univerzálny z hľadiska možností pripojenia.


Creative Stage Air V2 vyplní váš zvukový priestor bez toho, aby zahltil vašu pracovnú plochu.

 

Stage Air V2 je oproti svojmu obľúbenému predchodcovi (Stage Air) prepracovaný zvnútra aj zvonka. Má nový vzhľad a zároveň si zachováva štíhly a kompaktný profil. Vďaka novým dvojitým plnorozsahovým meničom a nadrozmernému pasívnemu chladiču poskytuje plnšie znejúci zvuk s výrazne lepšími basmi, aj keď nie je súčasťou dodávky subwoofer.

Tento soundbar má komplexný profil pripojenia pre kompatibilné zariadenia (medzi ktoré patrí PC, Mac, PS5, Nintendo Switch, mobilné zariadenia) - používatelia môžu pohodlne pripojiť jediný kábel USB pre zvuk a napájanie alebo sa vrátiť k spoľahlivému 3,5 mm portu pre analógové pripojenie.  Môžete ho použiť aj ako bezdrôtový reproduktor, ktorý je vybavený najnovšou technológiou Bluetooth 5.3 so šiestimi hodinami prehrávania na jedno nabitie - čo používateľov nabáda, aby si ho brali so sebou na domáce dobrodružstvá.

Stage Air V2 vás poteší, či už ako kompaktné a priestorovo úsporné príslušenstvo na pracovný stôl, alebo na kuchynskej linke, kde spestrí prípravu na párty. Používatelia nepochybne získajú viac než každodennú dávku dobrých zvukových vibrácií v cenovo výhodnom balení.

Ceny a dostupnosť

Creative Stage Air V2 stojí 59,99 EUR a je k dispozícii v online obchode Creative.

Ďalšie informácie o Creative Stage Air V2 nájdete na adrese creative.com/StageAirV2.  

O spoločnosti Creative                                                              

Creative patrí k svetovým lídrom v oblasti produktov digitálnej zábavy. Známy pre svoje zvukové karty Sound Blaster® a pre spustenie multimediálnej revolúcie, ktorého užívateľská základňa je viac ako 400 miliónov, Creative prináša digitálnu zábavu spolu so špičkovými zvukovými riešeniami, ktoré zahŕňajú prvotriedne bezdrôtové reproduktory, bezdrôtové slúchadlá, výkonné zosilňovače  a digitálne systémy domáceho kina ďalšej generácie Spoločnosť Creative pokračuje v znovuobjavení zariadení Sound Blaster prelomovými produktami Sound Blaster Roar a Sound Blaster X7, zameraných na novú generáciu mobilných sietí prepojením  s oblasťou počítačov, smartfónov a tabletov.

V roku 2016 spoločnosť Creative tiež predstavila X-Fi Sonic Carrier: úplne nový koncept hi-res audia a videa pre domácu zábavu. Táto technológia premosťuje a vylepšuje množstvo najmodernejších technológií a zábavných platforiem a zosobňuje audio zajtrajška.  

V roku 2018 spoločnosť Creative predstavila novú technológiu pre slúchadlá nazývanú Super X-Fi. Táto technológia reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel. Super X-Fi ďalej používa technológiu umelej inteligencie na výpočet vlastného zvukového profilu založeného na jedinečnej antropometrii človeka. Super X-Fi získal viacero ocenení po celom svete, vrátane bezprecedentných 23 ocenení na podujatí CES 2019-2020. 

 

Zobrazit Galériu

Creative

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať