CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Dingo loví bločky a platby pre podnikateľov

Tlačové správy
0

Slovenský fintech startup zahájil pilotnú technickú prevádzku prostredníctvom svojej obchodnej spoločnosti DingoDot GmbH v Berlíne. Aplikácia na automatický zber a párovanie účtovných dokladov a platieb podnikateľov, z ich bánk a emailov, je k dispozícii v Google Play a AppStore.

V ďalšej pripravovanej verzii už začiatkom budúceho roka DingoDot ponúkne upozornenia pre užívateľa aj jeho obchodných partnerov na nezrovnalosti ohľadne duplicitných, podozrivých či neuhradených položiek vrátane realizácie ich nápravy. DingoDot zároveň poskytne podnikateľský pohľad na financie, t.z, aký očakávať zostatok voľných peňazí na bankovom účte, či koľko si odložiť na predpokladané dane. Ďalšie novinky sú na stránkach komunity priateľov DingoDot .

Behom roka 2022 bude postupne spúšťaná aplikácia a jej komunita v DACH regióne, pričom R&D a engineering bude i naďalej situované na Slovensku, podporené rozvojom talentov z lokálnych stredných a vysokých technických škôl. Budúci rok spoločnosť plánuje posilňovať svoj kapitál na škálovanie, ktorý bol iniciálne v seed kole financovania poskytnutý VC fondom Vision Ventures, viac v pôvodnej tlačovej správe .


DingoDot - Váš AI pomocník s účtovníctvom from Dingo Dot on Vimeo.

www.dingodot.com

DingoDot s. r. o.

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať