SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

EasyCo sa stala exkluzívnym distribútorom značky Mujjo

Tlačové správy
0

Spoločnosť EasyCo získala výhradné zastúpenie značky Mujjo, holandského výrobcu rukavíc pre dotykové displeje na Slovensku, v Česku, Bulharsku, Slovinsku, Rumunsku a Chorvátsku.

Značka Mujjo vyrába špičkové zimné rukavice pre ovládanie všetkých chytrých telefónov a tabletov, ktoré si našli desaťtisíce spokojných užívateľov po celom svete. Posledné inovácie tejto progresívnej značky sa objavili u jednovrstvových dotykových rukavíc pre smartphone, kde sa na ovládanie prístroja nemusia používať už len brušká prstov, ale dokonca aj kĺby či celá dlaň. S týmito rukavicami je možné ovládať všetky typy dotykových mobilných telefónov či tabletov najrôznejších značiek, vrátane Apple.

Oproti neznačkovým čínskym produktom, ktoré používajú kovy ako oceľ či meď, sú Mujjo rukavice prepletené strieborným nylonovým vláknom, ktoré zaisťuje lepší prenos elektrických impulzov z kože na displej a je šetrnejší k displeju. Táto technológia zaručuje presné a pohodlné ovládanie mobilného telefónu aj v treskúcich mrazoch. Rukavice majú navyše na dlani i prstoch rovnomerne umiestnené silikónové dotykové body, ktoré minimalizujú riziko vypadnutia telefónu z ruky.

Bonusom je ešte magnetický kožený gombík, ktorý uľahčí obliekanie rukavíc. Kraje rukavíc sú potiahnuté čiernou kožou, mäkká vrstva vnútri poskytuje jemný dotyk a pocit robustnej a trvanlivej rukavice.

Rukavice Mujjo sú unisexové, elastické, a veľmi hrejivé. Rukavice sa dajú kúpiť v internetovom obchode EasyStore.cz za príjemnú cenu 34,99€. Spoločnosť vyrába aj luxusné kožené rukavice, kvalitné dizajnové kožené obaly na telefóny a tablety.

Kľúčové vlastnosti jednovrstvových dotykových rukavíc Mujjo pre smartphone:
• Zimné rukavice pre ovládanie dotykových obrazoviek
• Materiál je prepletený strieborným nylonovým vláknom, ktoré zaisťuje prenos elektrických impulzov z kože na displej
• Dotykové silikónové body po celej dĺžke dlane
• Magnetické zapínanie rukavíc
• Kožené prvky
• Nadčasový dizajn, unisexový vzhľad
• Tepelná izolácia v zimnom období
• Všestranné využitie, napríklad pre jazdu na bicykli
• Zariadenie v ruke nekĺže

Zobrazit Galériu
EasyCo Mujjo smartfon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať