SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Ekosystém Super X-Fi® spoločnosti Creative predstavený na veľtrhu CES 2020

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology predstaví svoje inovatívne zvukové riešenia na poprednej svetovej elektronickej výstave CES 2020 vrátane najnovších produktov ocenenej slúchadlovej holografie Super X-Fi a jej rozširujúceho sa ekosystému.

Ukážka ekosystému Super X-Fi

Prvý rad produktov Super X-Fi bol uvedený na CES 2019 a pozbieral 15 „Best of show“ ocenení z rôznych audio médií, ktoré prišli z celého sveta, aby zažili túto prielomovú technológiu. Super X-Fi prináša zvukovú scénu špičkového systému priestorových reproduktorov do slúchadiel a prispôsobuje ho skenovaním hlavy a uší používateľa, takže zvukový zážitok na mieru sa stáva prirodzeným, ako nikdy predtým.

Významným vylepšením tejto produktovej rady v tomto roku je implementácia profilu Super X-Fi Gen2, aktualizovaná verzia zvukového profilu Super X-Fi, ktorá sľubuje ešte väčšiu presnosť personalizácie pre používateľov, ktorá poskytne dokonalejší zvuk v širšom rozsahu.

Profil Super X-Fi Gen2 bude predstavený výlučne hosťom v Creative stánku na veľtrhu CES 2020, na ktorom sa predstavia najnovšie produktové novinky ekosystému Super X-Fi. Patria sem Creative SXFI CARRIER, prvý soundbar na svete s holografiou Super X-Fi pre slúchadlá, ktorá nadväzuje na dedičstve jeho slávneho predchodcu, X-Fi Sonic Carrier, ktorý bol označovaný priemyselnými odborníkmi ako „soundbar of the gods“. Spoločne vyvinutý so spoločnosťou Dolby Laboratories má vlastný Dolby dizajn, vďaka čomu je prvým zvukovým panelom Dolby Atmos Speaker System (DASS), ktorý poskytuje dychberúci zvuk, ktorý počuť všade okolo, dokonca aj nad hlavou, a poskytuje tak plný a pohlcujúci zvukový zážitok.

Predstavené budú aj prichádzajúce slúchadlá s tromi meničmi, ktoré rozšíria rad produktov Super X-Fi. SXFI TRIO sú slúchadlá do uší s trojitým meničom, ktoré sa dodávajú s pripojeným sériovým SXFI WIRE, čo je ešte menšia a ľahšia verzia SXFI AMP veľkosti prstov. Aurvana Trio Wireless je slúchadlové riešenie so Super X-Fi READY, ktoré používateľom umožňuje prístup k výkonu softvéru Super X-Fi prostredníctvom lokálneho obsahu mobilnej aplikácie SXFI.

Hosťom bude predvedená produktová ponuka venovaná aj hrám. Slúchadlá SXFI GAMER, ktoré sa prvý krát objavia, majú špeciálne navrhnutý zvukový profil, ktorý optimalizuje zvukový profil Super X-Fi pre FPS hry. V nadväznosti na oznámenie spoločnosti Creative z roku 2019 o jej partnerstve s výrobcom OEM notebookov CLEVO pri výrobe notebookov so vstavaným systémom Super X-Fi, bude predstavený prototyp modelu.

„Od nášho minuloročného  historického radu ocenení vyvolala technológia Super X-Fi obrovský záujem v celom odvetví vrátane partnerov OEM. Naša prezentácia v tomto roku predstaví nielen možnosti z hľadiska produktových možností dostupných pre vývoj u našich partnerov, ale aj to, do akej miery sme vylepšili samotnú technológiu, aby sme oslovili používateľov. Čakajú nás vzrušujúce časy, “povedal Sim Wong Hoo, generálny riaditeľ Creative Technology.

Spoločnosť Creative predstaví na CES svoje ďalšie najnovšie a prichádzajúce zvukové riešenia, ako napríklad:

  • SXFI TV, sprievodná skrinka HDMI TV, ktorá spája slúchadlá SXFI THEATER s televízormi,
  • prvý Sound Blaster so Super X-Fi, Sound Blaster X3,
  • ukážky nástupcov nesmierne populárnych bezdrôtových slúchadiel Outlier Air a Outlier Gold.

Creative stánok na výstave CES 2020 sa od 7. do 10. januára 2020 nachádza v benátskej rokovacej miestnosti Veronese 2504.

Vstup je len na základe pozvania; prosím RSVP prostredníctvom:

Viac informácií o technológii a produktoch Super X-Fi nájdete na sxfi.com.

Creative

Všetky autorove články
Creative super X-Fi ekosystem ekologia

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať