SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Firmám ostáva týždeň na registráciu do súťaže Technology Fast 50

Tlačové správy
0

Registrácia do prestížnej súťaže technologických spoločností sa uzatvára už 31. júla 2019. Jubilejný 20. ročník súťaže už tradične hodnotí rýchlo rastúce technologické spoločnosti, ktoré prostredníctvom umiestnenia v rebríčku môžu prezentovať svoju pozíciu v odvetví v regióne strednej Európy, ale aj celého sveta.

„Záujem slovenských spoločností o rebríček každý rok rastie. Minulý rok sa zo Slovenska prihlásilo rekordných 26 spoločností, z ktorých sa v stredoeurópskom rebríčku umiestnili tri. Mnohé z nich dosiahli významný trojciferný, dokonca až štvorciferný rast. Ide o spoločnosti, ktoré môžu byť inšpiráciou nielen pre začínajúcich podnikateľov, ale i pre etablované firmy, ktoré sa potrebujú rozvíjať a inovovať,“ vysvetlila Ivana Lorencovičova, vedúca partnerka spoločnosti Deloitte na Slovensku.

Spoločnosť Deloitte vyhlási výsledky 20. ročníka súťaže pre najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v strednej Európe v októbri. Oprávnení súťažiaci budú automaticky prihlásení do súťaže Deloitte EMEA Technology Fast 500.

Prihlásené technologické spoločností zo Slovenska sa môžu uchádzať o ocenenie v hlavnej kategórií Fast 50 alebo v jednej zo štyroch vedľajších kategórií: Vychádzajúce hviezdy (najmladšie spoločnosti), Veľká päťka (najväčšie spoločnosti) Cena za najväčšiu inováciu a Cena za sociálnu inováciu.

„Slovenské firmy z technologického odvetvia sú na vysokej úrovni, dosahujú výborný rast, a sú porovnateľné s firmami z regiónu strednej Európy, čo dokazujú aj výsledky z predchádzajúcich ročníkov, kde sa pravidelne umiestňovali na popredných miestach rebríčka. Veríme, že aj tento rok budú úspešné a zviditeľnia tak seba, ale aj Slovensko,“ uzavrela Ivana Lorencovičová.

Deloitte

Všetky autorove články
registracia technológie súťaž Deloitte

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať