Godeal24 Black Friday: Originálny Windows 10 od 5,62 € a Lifetime Office 2021 už za 13,05 €!

0

Prichádza každoročný Black Friday výpredaj, stále hľadáte lacný a originálny operačný systém Windows, MS Office a ďalší užitočný počítačový softvér? Potom si nesmiete nechať ujsť Black Friday výpredaj Godeal24! Umožnite si kúpiť originálny softvér spoločnosti Microsoft za najnižšiu cenu, čo vám môže pomôcť ušetriť až 90 % alebo viac.

Možno ste uvažovali o kúpe Windows 10 Pro alebo Office 2021 Pro z oficiálneho obchodu Microsoftu, no ide o obrovské výdavky, najmä ak máte obmedzený rozpočet. Napríklad oficiálna cena Office 2021 Pro je 439,99 dolárov. Black Friday od Godeal24 vám umožní kúpiť si originálny Office 2021 Pro len za 24,25 €, čo je jednorazový nákup, ktorý si vás udrží navždy. Ak máte viacero počítačov alebo nakupujete s priateľmi, odporúčame vám zakúpiť balík Office 2021 Pro 5PC už za 13 €/PC. Počas inštalácie a používania poskytuje Godeal24 technickú podporu 24/7 a sľubuje doživotný popredajný servis!

Najnižšia cena roka! Originálny MS Office 2021 už od 13,05 €

Využite Black Friday na upgrade operačného systému vášho počítača! Aj keď je Windows 11 vonku už viac ako rok, Windows 10 stále miluje veľká väčšina používateľov a teraz je Windows 10 Pro len 7,25 €, čo je najnižšia cena roka!

Časovo obmedzený predaj: Originálny Windows 10 Pro od 5,62 €!

62 % zľava na balíky a ďalšie balíky MS Office (kód kupónu "GG62")

Až 50 % zľava na viac Windows! (Kód kupónu " GG50")

Obchodný veľkoobchod: OS Windows a Microsoft Office

Godeal24 má kompletný a profesionálny obchod s rozsiahlym katalógom 100% zaručených a zákonných digitálnych licencií. Rovnaký softvér môžete získať so zľavou viac ako 80 % a je stále oficiálny. Nielen populárny operačný systém Windows a Office, ale aj praktickejšie počítačové a mobilné softvérové ​​nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé ďalšie.

Viac počítačových nástrojov: Najlepšia cena, najlepšie produkty!

Spoľahlivosť Godeal24 sa plne odráža v dobrej online reputácii, ktorú má, a v mnohých pozitívnych recenziách na TrustPilot, kde je spoločnosť v 98 % hodnotení hodnotená ako „vynikajúca a skvelá“. Je to kvôli kvalite zážitku z nakupovania a mnohým výhodám, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90% vám digitálna dodávka umožní dostať váš softvér priamo na svoju e-mailovú adresu do niekoľkých sekúnd od nákupu. Pre kupujúceho je to veľmi pohodlný spôsob doručenia.

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať