SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Hama WiFi Smart Kamera / Všestranný vzdialený dozor pre váš domov

1

Časy, keď ste za jednoduché diaľkovo ovládané kamery museli dať niekoľko stoviek eur, sú nenávratne preč. Dôkazom toho je aj testovaná kamera od spoločnosti Hama. WiFi Smart kamera prináša bezdrôtový vzdialený dozor priamo do vášho domova či kancelárie. Vďaka nej budete mať možnosť sledovať a ovládať svoje zariadenie pomocou bezplatnej aplikácie Hama Smart Home na mobilnom telefóne alebo tablete. Kamera ponúka širokú škálu funkcií a je kompatibilná s ďalšími produktmi z radu Hama Smart Home, čo z nej robí ideálny doplnok pre vašu inteligentnú domácnosť.

SAMSUNG 042024 Advertisement  

Kamera umožňuje pohodlný vzdialený dozor bez potreby verejnej IP adresy a riadiacej jednotky (gateway/bridge). Obraz možno prenášať v SD alebo full HD rozlíšení aj nahrávať na vloženú kartu microSD. Kamera je plne otočná v rozsahu 355° a má možný uhol sklonu 50°. Maximálne pokrytie sledovaného priestoru možno nastaviť vďaka diaľkovému ovládaniu mobilnou aplikáciou Hama Smart Home. Okrem toho má kamera funkciu sledovania pohybujúceho sa objektu (motion tracking) a detekcie zvuku a pohybu v obraze s okamžitým upozornením v mobilnej aplikácii (sound/motion detection). Umožňuje zachytenie fotografií a videozáznamov s obojsmerným prenosom zvuku pomocou integrovaného mikrofónu a reproduktora. Vo výbave je aj Infračervené nočné videnie (night mode) a slot na kartu microSD pre možnosť lokálneho záznamu videa. Ovládanie hlasom je možné pomocou služieb Amazon Alexa a Google Assistant. Kameru môžete postaviť na rôzne povrchy alebo pripevniť na stenu. Vďaka kompatibilite s ďalšími produktmi z radu Hama Smart Home, ako sú svietidlá, spínače a senzory, vám umožní vytvoriť komplexný a automatizovaný systém pre váš domov alebo kanceláriu. Inštalácia kamery je veľmi jednoduchá a rýchla. Stačí ju pripojiť k USB napájaniu. Žiaľ, tu výrobca používa zastaraný konektor micro USB. Prevádzková LED kontrolka vám umožní rýchlo zistiť stav zariadenia, z druhej strany je IR osvetlenie. Obe LED sa dajú trvale vypnúť.

Ovládanie aplikáciou Hama Smart Home je veľmi jednoduché a prehľadné. Aplikácia umožňuje nastavenie, ale aj živý náhľad a diaľkové ovládanie kamery. Obraz si roztiahnutím prstov na displeji môžete digitálne priblížiť. V aplikácii sa dá nastaviť privátny mód, keď je kamera vypnutá, pričom na diaľku ju môžete zase zapnúť. Hama WiFi Smart kamera je ideálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú pohodlný a všestranný vzdialený dozor pre svoj domov alebo kanceláriu. S kvalitným obrazom, rozšírenými funkciami sledovania pohybu a zvuku, infračerveným nočným videním a možnosťou ovládania hlasom táto kamera poskytuje pokoj a bezpečie, ktoré potrebujete. Navyše pre kompatibilitu s ďalšími produktmi z radu Hama Smart Home a jednoduchosť inštalácie a po­užívania je ideálnym doplnkom pre každú inteligentnú domácnosť. A to všetko za skutočne prijateľnú cenu.

PLUSY, MÍNUSY:

+ Kvalitný obraz, veľký rozsah pohybu, výbava, ovládanie, privátny režim, zapnutie na diaľku
- Zastaraný port micro USB

PARAMETRE:

• Pripojenie: WLAN 802.11n/g/b (2,4 GHz), rozlíšenie: 1920 × 1080 (30 FPS), uhol záberu objektívu: 105°, rozsah otáčania (H): 355°, rozsah naklápania (V): 50°, ďalšie funkcie: mikrofón, reproduktor, detekcia, pohybu, sledovanie pohybu, nočné videnie, slot na pamäťovú kartu: microSD (max. 128 GB), napájanie: zásuvka micro USB (5 V), aplikácia: Hama Smart Home, platforma: TUYA, rozmery: 11,6 × 7,7 × 7,2 cm, hmotnosť: 170 g

• Cena: 44,90 EUR

HODNOTENIE: 9/10

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

1 komentár

WiFi kamera... reakcia na: Hama WiFi Smart Kamera / Všestranný vzdialený dozor pre váš domov

15.5.2023 08:05
... a ked ju niekto hackne, overi si snadno ze nie ste doma (ani pes) a ide na istotu :)
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať