SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

High tech zariadenie na zastavenie chrápania

0

Priemerný človek chrápe každú noc približne 2,5-krát, čo dovedna trvá približne 22 minút. U žien je to o niečo menej, u mužov o niečo viac. Svalový stimulátor proti chrápaniu Snore Circle Sleep Aid využíva vibrácie na zastavenie chrápania, aby ste vy a váš partner mohli lepšie spať. Zariadenie ide priamo k jadru problému chrápania, ktorým nie je nos, ale hrdlo. Krúžok Snore Circle sa pripevňuje na obdobie spánku na krk tesne pod bradu pomocou lepidla.

Keď uvoľnené svaly na zadnej strane krku spáča začnú blokovať dýchacie cesty, zariadenie počuje chrápanie a začne vysielať mikroimpulzy do nervov na brade. Pôsobenie stimulátora siaha od slabých impulzov až po silnejšie pichnutia, čím napína svaly hrdla, otvára dýchacie cesty, uvoľňuje dýchanie a úplne zastavuje chrápanie. Zariadenie dodáva až 36 rôznych druhov vibrácií a pomaly zvyšuje svoju silu, aby našlo správnu rovnováhu medzi stimuláciou a spánkom používateľa.

SWAN_042021

Keď zaregistruje, že ten prestal chrápať, vypne sa a zastaví vibrácie. Snore Circle sa ľahko používa, je úplne bezpečný, nespôsobuje podráždenie pokožky a dokonca zhromažďuje údaje o spánku prostredníctvom priloženej aplikácie, takže používateľ môže vidieť, aký vplyv má stimulátor na jeho spánok. Maloobchodná cena zariadenia je 119 USD.

Zdroj: thenextweb.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať