SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement

Hightech sprcha ušetrí pri sprchovaní až 45 % vody

1

Nebia a Moen spojili svoje sily a vytvorili luxusnú sprchovú hlavicu, ktorá môže pomôcť zachrániť planétu. Samozrejme, len za predpokladu, že si ju kúpi dosť ľudí. Zariadenie v porovnaní s bežnými sprchovými hlavicami ušetrí až 45 % vody. To však neznamená, že budete mať len slabý prúd vody. Hlavica s priemerom 20 cm používa vzduch na rozprašovanie vody v procese nazývanom H2Micro. Vďaka patentovanej technológii má striekajúca vody dvojnásobné pokrytie, takže sa vám zdá, akoby ste používali viac vody. No nie je to tak.

Vývojový tím spoločnosti Nebia navrhol novú súpravu dýz a rozprašovacie pole, ktoré poskytujú štyrikrát menšie kvapôčky ako štandardné sprchy. Spoločnosti dúfajú, že vďaka ich spolupráci sa v priebehu nasledujúcich niekoľkých rokov ušetrí takmer 20 miliárd litrov vody. Podľa Nebie sa môže inštalácia sprchového systému vykonať zhruba za 15 minút. Neupevňuje sa do steny, takže je ideálny pre tých, ktorí bývajú v prenajatom byte.

Dodáva sa v troch povrchových úpravách, aby ladil s vašou kúpeľňou. Dostupné sú farby niklová, biela a chrómová a matná čierna. Uvádzacia cena bude 199 dolárov. V súčasnosti však beží na portáli Kickstarter kampaň na financovanie projektu, v rámci ktorej prispievatelia môžu získať sprchovú hlavicu už za 160 dolárov. Dodávky by sa mali začať v máji 2020.

Zdroj: digitaltrends.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
veda vyskum energia elektrina eko ekologia technika

1 komentár

Dovoz 139$ :) LOL reakcia na: Hightech sprcha ušetrí pri sprchovaní až 45 % vody

24.1.2020 15:01
Dovoz 139$ :) LOL
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať