TCL 2022 TCL 2022 TCL 2022

Inovatívny zámok na bicykel sa ovláda cez telefón

0

Zámky na bicykel sa vyrábajú vo všetkých tvaroch a úrovniach zložitosti. Nový bezkľúčový zámok LAAS O-Lock je tak šikovne integrovaný do bicykla, že možno aj zabudnete, že nebol jeho pôvodnou súčasťou. Navonok je to jednoduchý krúžok, ktorý sa pripevňuje k rámu bicykla a okolo zadnej pneumatiky a dokonale zapadá do vzhľadu bicykla.

Vnútri nemá žiadne motory, čo znamená menej súčiastok, ktoré by sa mohli potenciálne zlomiť alebo prestať fungovať. Na odomknutie však stačí vytiahnuť telefón a ťuknúť na tlačidlo v aplikácii. Odomknutie krúžku trvá len tri sekundy a môžete to urobiť už vtedy, keď kráčate k svojmu bicyklu. Keďže LAAS O-Lock sa dá odomknúť pomocou aplikácie v smartfóne, môžete prístup k tomuto zámku jednoducho zdieľať s rodinou a priateľmi.

Predplatné NEXTECH 2021

Samozrejme, využíva šifrovacie technológie, ktoré zabezpečia, že ho môžu odomknúť len oprávnené osoby. Zámok O-Lock je vyrobený z tvrdenej nehrdzavejúcej ocele, a tak je nielen odolný, ale aj trvácny. Okrem toho aj pekne vyzerá, takže ľahko splynie s dizajnom vášho bicykla. Inštalácia zámku je triviálna a k dispozícii sú doplnky, vďaka ktorým sa hodí na akýkoľvek bicykel. Patrí k nemu aj reťaz, ktorá vám umožní upevniť bicykel k stĺpiku. 

Za cenu len 89 EUR ponúka bezkľúčový zámok LAAS O-Lock nielen inteligentný a pohodlný spôsob odomykania bicykla, ale aj istý pokoj, keď viete, že váš dvojkolesový kovový tátoš je neustále v bezpečí. Na financovanie výroby zámku prebieha kampaň na portáli Kickstarter, dodávky by sa mali začať vo februári 2023.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať