Samsung_04 Samsung_04 Samsung_04 Advertisement

JBL Go 3 / Atraktívny prenosný reproduktor

0

Reproduktor je vodotesný a odolný proti prachu podľa triedy IP67, takže ho môžete počúvať v daždi, pri vode a nebude mu prekážať, ani keď ho položíte na piesok, prípadne ho budete používať aj v extrémne prašnom prostredí. Oválne puzdro je po obvode pokryté materiálom so štruktúrou hrubého plátna, pričom na zadnej a spodnej strane, na ktorých bude reproduktor položený, sú silikónové plochy, takže atraktívny štruktúrovaný poťah sa od podložky neušpiní. Integrované pútko umožňuje ľahké zavesenie kamkoľvek, prípadne nosenie na opasku. Výrobca reaguje na moderné trendy, takže na nabíjanie je k dispozícii konektor USB-C, a keďže čoraz viac smartfónov už nemá 3,5 mm konektor audio jack, JBL Go 3 nedisponuje možnosťou pripojenia pomocou kábla.

Batériu nabijete približne za dve a pol hodiny a pri primeranej hlasitosti vám reproduktor na jedno nabitie vydrží hrať približne 5 hodín. Vďaka podpore blue­tooth 5.1 je párovanie s modernými smartfónmi rýchle a jednoduché. Môžem potvrdiť, že technické parametre ohľadne frekvenčnej charakteristiky a výkonu sú seriózne. Pri 110 Hz, čo je na tento objem veľmi dobrá hodnota, sľubujúca dobré podanie nízkych tónov, som v porovnaní s 1 kHz nameral pokles len -7 dB. Pri subjektívnom posudzovaní kvality zvuku, keď som počúval hudbu rôznych žánrov aj zvuk v akčnom filme, môžem konštatovať, že vzhľadom na malý objem a príjemnú cenu JBL Go 3 prekonal moje očakávania. Je dostupný v ôsmich atraktívnych farebných vyhotoveniach.

PLUSY, MÍNUSY:

+ Atraktívny dizajn, odolnosť proti vode a prachu, dobrý zvuk
- Chýba audiokonektor

PARAMETRE:

• Akustický menič 43 × 47 mm; frekvenčný rozsah 110 Hz – 20 kHz; výkon 4,2 W RMS, odstup signálu od šumu: > 85 dB; bluetooth: 5.1, profily A2DP 1.3, AVRCP 1.6; batéria 2,8 Wh: rozmery 87,5 × 75 × 41,3 mm; hmotnosť 209 g

www.jbl.sk

HODNOTENIE: 8/10


                                         

 

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať